Új hozzászólás Aktív témák

  • Rathrol

    aktív tag

    Sziasztok!

    Tegnap írtam már aki emlékszik hogy valami baja volt a xbox konzolomnak, kontrollerre gyanakodtam mert sehogy sem akart jó lenni a csatlakozása, maga a gép elindult gond nélkül. Mai nap vettem új kontrollert hátha az romlott el, de jó nagy b+lfasz voltam mert laptoppal is vagy telefonommal is megnézhettem volna "régi" kontroller csatlakozását... :W
    Nah új kontroller sem volt jó, már ott tartottam hogy pakolom össze a gépet a dobozba mikor arra lettem figyelmes hogy a nem teljesen áramtalanítottam (mivel a gép ki-be kapcsolásnál hibernálja magát) mert nem az elosztóba volt csatlakozva az áramforrás hanem a falban lévő aljzatba (újabb b+lfasz pont). Úgy már jó lett a kontroller csatlakozása minden gond nélkül.
    Viszont előtte usb portok nem voltak működő képesek sem, mert külső SSD visszajelző led világítása bekapcsolt állapotban nem adott vissza jelzést csak villant egyet, most az is gond nélkül világít folyamatosan.
    Ez a probléma a konzollal mi lehet? Korai meghibásodás? Ezt még garanciáztatni sem tudod mert gond nélkül jó minden.

Új hozzászólás Aktív témák