Új hozzászólás Aktív témák

  • Csokifalo

    aktív tag

    Tegnap ment az eszmefuttatás s vs x vs pc...annyit tudok hozzátenni, hogy one x cserekor először XSX-re fizettem elő, majd látva az érkezési káoszt végül tavaly a pc-t cseréltem le. Nem titok, 3070-es VGA-t akkor 250-ért úgy vettem meg, hogy volt rajta 20e skalp pénz, ami miatt hülyének voltam nézve. Mind1, új alaplap, M2 ssd, 9900K, vízhűtés, gold táp + 1440-es 144Hz monitor = 1 misi. Ami tény, hogy ég és föld VOLT egy konzolhoz képest. De kérdezem én milyen áron? 5 db XSX árán. Mikor felmentek a VGA árak fogtam és eladtam, sajnos az is közrejátszott benne hogy kellett a zsé, mivel nem ment az üzlet. Vettem gyorsan egy one-x-et, mert nem akartam abbahagyni a COD ColdWar-t, hát' megmondom őszintén 46 évesen sírva fakadtam, annyira sz@r volt vele a játék. 170-180FPS után nem találtam a világomat, azt hittem hogy hibás a gép, amiért "akadozik" a grafika meg hát' szóra se érdemes. Nyilván együtt tett be a pc > box, és az ívelt gamer monitor > 4K sima tv. Szerencsére a kontrollert nem kellett szoknom legalább, mert pc-n is elite v2 használtam. Most hogy kissé jobban álltam, megvettem az XSX-et. Az biztos, hogy legalább akkora volt a plusz, mint pár hónapja a mínusz, amikor pc-ről mentem le boxra. összefoglalónak egy biztos, egy kozol sose lesz pc, továbbra is azt mondom, de most elnézve azt a 3070-es kártyát, amit 250-ért sokaltam, 480-ért látni horror, a 3090-es 1.2M ára meg egyenesen vicc. Az igazság az, hogy most fellendült újra a boltom, de eszembe se jutna újra pc vonalra menni. Viszont napi 3-4 óra amit most játszok csak, de az biztos, hogy egy percig se volt kétséges, hogy inkább one-x-et vettem ideiglenesnek, nem XSS-t, főleg hogy ugyanannyiért el is adtam rá egy hónapra, de mivel eleve adott 2 db 4K tv a lakásban, így nem volt kérdés mi marad. Az biztos, egy alap gép kell nekem legalább is, amiről mennek a házi hálón a filmek, lehet rajta játszani a gyereknek így nincs vita a konzolon, és amúgy se kell nagy kakaó egy Lucky's tale kaliberű játékhoz, viszont az is durva, hogy ha naprakészen akar az ember játszani játékokkal pc-n, akkor most kb 1.5 milla egy gamer belépő...nyilván ezt figyelembe véve az ember hajlandó kompromisszumokra, de attól még azért a konzolt a helyén illik kezelni, mert sokan szenvednek azért attól a fogalomzavartól hogy veszek egy kozolt, az = egy gamer pc-vel...ez az én véleményem

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák