Új hozzászólás Aktív témák

  • hadam98

    senior tag

    Jó lett ez a Dirt 5.
    Gyakorlatilag az összes részével játszottam bele értve a Dirt Rally mellék ágát és szerintem ez is megállja a helyet. Nekem az az egy problémám van vele, hogy túl könnyű. Minden nehézség fel van húzva de így is nagyon könnyű bár lehet azért mert a sztori mód legelején vagyok. Az irányítás is jó lett, ne várjon tőle senki szimulátor játékot, aki pedig igen ott a komolyabb Dirt Rally mellékág. Amin viszont meglepődtem nagyon az a grafika. Nekem Series X-en az alapértelmezett Quality módban van, így elsőre úgy nézett ki, hogy a játék csúnya, mert nem voltak valami szépek a textúrák. Ahogy többet toltam a játékot úgy esett le, hogy azok a fény és por effektek meg úgy összegzésében a TOD ahogy változik mennyire jól néz ki a játék. Komolyan a megvilágítás és az effektek fantasztikusak. Szerintem érdemes ki próbálni mert nem lett rossz játék.

    Na jött az Elite ami bekerült a Game Pass-ba. Most én vagyok amatőr de a játék annyira nehéz, hogy hihetetlen. Alig fogja a kezed, azt se tudom mit mivel csináljak. Nagyon szeretem az ilyen játékot de konkrétan ez túl szimulátor.... Az elején az a kevés tutorial nagyon kevés volt...

Új hozzászólás Aktív témák