Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz pethYeti #13636 üzenetére

    Preferencia kérdése. :D

    Amúgy mind a kettő elég akcióközpontú, nincs nagyon más, amit csinálni kéne, a lábon történő irtást néha megszakítja járműves pusztítás.
    A Halo gameplay nagyon smooth, intuitív, a világ egyik legjobb fps élménye volt, ma is kevesen nőttek fel mellé. A Gears viszont korszakalkotó tps. Cover system, aktív töltés itt jelent meg, az ürülő tárat hanghatással jelzi, a squad alapú koop egészen új szintre emelkedett (ha volt egyáltalán előtte más), a Halo pl. csak duplikálja a játékos karaktert sok részben részben.
    Sztoriban szerintem a Gears jobb, földhözragadtabb, jók a csavarok, a karakterek, viszont a Halo mögött van már egy Star Wars szintű háttér tenger, de azért egyik játék sem rocket science. A Gears 5-tel még nem játszottam, lehet itt is elviszik wtf irányba a sztorit, mint a Halo 5 tette, de azért egyik sem Larian rpg mélységű sztori.
    Én a Gears-szel fogok kezdeni, koopban haverommal vegitoljuk mind az ötöt, mellette meg a Tactics is pörögni fog ezerrel, nagyon kíváncsi vagyok rá. :)

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák