Új hozzászólás Aktív témák

  • Habib[HUN]

    senior tag

    válasz rlazol #82259 üzenetére

    Játéktudás kérdése a dolog. Én pl nem vagyok aktív prémium felhasználó. Az elmúlt 4 évben cirka 4-5 hónap volt a prémium időszakom. A garázsban a legnagyobb prém tankjaim a m10 és a szu-122. Nos a játék nem igényel prémium előfizetést, ha az ember türelmes. Még tier10-ben se megy brutális veszteségbe egy átlagos csata. Sőt ha ügyes az ember és jó szériát fog ki, akkor még nyereséget is termel a dolog. Az esetek többségében nem kell aranyat lőni. Ha igen, az is maximum 2-3 lövés. Ez még simán vállalható költség. Persze egy csúnya vereség gyönyörű veszteségbe tudja futtatni a kört. Ha az ember nem akar farmolni a prém tankjaival, akkor normál játékkal az egyenleg nálam nulla, vagy minimális profit. 4-5 tier X-es tank leduplázása /csak a szórakoztatóak/, t-54 grinddel megspékelve. Illetve néhány kor a jumbo-val, illetve még pár alacsony tier-es tankkal szórakozásból.
    Aki hozzá van szokva a prém fiókhoz, annak tényleg nyögve nyelős. Nagyon megéri a dolog. Én személy szerint éppen altatom a fiókomat, mert megint besokalltam a játéktól. Úgy tervezem, hogy 2 hónap múlva előveszem. Akkor majd meghívatom magam egy haverral. Aztán egyszer majd megkapom az extra tankot. /vagy nem :) / Addig marad a skyrim és a nyugodt noob mentes életmód :)

Új hozzászólás Aktív témák