Új hozzászólás Aktív témák

  • Kean_Sorbo

    őstag

    válasz #40993792 #77046 üzenetére

    Köszönöm! Abban teljesen igazad van, hogy sokan csak megnyomják a bal egér gombot, aztán ennyivel letudják, pedig nagyon sok lehetőség van ebben a tankban.
    Az hozzátartozik, hogy a legénységet eleve erre a tankra képzem, minden lehetséges álca meg látótávnövelő eszközt előbb-utóbb befogok vetni. Azt viszont nem értem, mit keres a töltőmnél elsőnek a BIA. Eddig fel sem tűnt. Azt rendesen elnyomkodtam, de már mindegy.

    A másik véglet, mikor a Jagdpanzer-rel kell scout-ot alakítanom. Tegnap Prokhorovka-n, kellet bemennem középre és villogtatni az ellenfeleket, mert nem merte senki (még egy full HP-s IS-7 sem kidugni a bóbitáját). Közben meg egy F155, 183, arty ellenséges trió várta minden mozdulatomat. Így ugye lehoztuk a csatát, de éppen csakhogy megúsztam. Kérdés, ha nerfelik majd a látótávolságokat, hogyan fogok játszani? Szerintem sehogy, mert az állok a sarokba és várok az nekem nem megy. Vagy sűrűn imádkozok, hogy városi pályát kapjak. :(
    Sajnos a forgótornyos tankokkal meg nem tudok játszani, annyira hozzáállt a kezem a fixtornyos TD-khez.

    jano_77: Igen láttam, de oda ez gyenge XP.
    Megnéztem a replayt, hát rezgett a dombon az a bizonyos léc rendesen, mikor az egykezes azt hitte lelövi a maradék HP-d. Hogy próbálkozott a kis muskétás! :D

    Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

Új hozzászólás Aktív témák