Új hozzászólás Aktív témák

  • norbertoth

    senior tag

    Jelenleg connect boxom van (upc) és valamiért sok év után nem müxik a wifi stabilan, hiába állítom mas csatornára, egyszerűen nem jó valami, minden eszköz leszakad a netről (300Mbps) pedig eddig jó volt nem tudom hova tenni a dolgot. Először a tp-link jeltovábbítóra gyanakodtam hogy valami banális hibát produkál a box működésében de kihúztam, gyári visszaállítás a modemen, ez sem segített. Tesóm pingelte a c boxot wifin de ott azt mondta szakadások vannak, viszont a upc most cserélte hiva miatt ezt a modemet, de most sem kó valami, pedig a jel erőssége is megfelelő. Végső megoldás egy router lesz de nem szívesen állítanék be plussz eszközt, csak annyi kell hogy legyen 2.4-5Ghz-es wifi, a 300/20 menjen át rajta ennyi. Persze a hatótáv sem hátrány ha jobb kijt a cb bár abban benne van az antenna vagy mi, de elég erősnek mondanám. Igazából ennyire kellene csak, a cb azért is jó mert nem külön jelzi a 2,4-5Ghz-et hanem arra csatlakozik az eszköz amelyik gyorsabb tehát támogatja is azt a frekit. Haverom adná tovább nekem ezt a dlink routert mert neki a telekom adott és nem használja, 5k-ért eladná. Néztem ezt is: [link]
    fogalmam sincs melyik lenne jó választás, mert eddig a upc-s modem jó volt, kábelen úgy tűnik jó de higy a wifi-vel mi történt tippem sincs.

    • iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

Új hozzászólás Aktív témák