Új hozzászólás Aktív témák

  • uriember

    aktív tag

    válasz woodworm #51758 üzenetére

    Az Intel 6205-t próbáltam én is, elvileg ugyanaz, mint a 6200, de mégsem. A hardver nem támogatja, driver feltelepült, de nem indult el a kártya. Az alternatív Atheros AR 9287 viszont nem dual bandos (mondjuk ez lenne a kisebbik baj), de az átvitele is karcsú. Ha 20MHz-en használnám a 6200-t, akkor feleződne a sebesség, de kérdéses, hogy stabilabb lenne-e. Próbáltam már, de még 1x kipróbálom, hogy a stabilitás megnőne-e, eddig a maximum kihozására koncentráltam. A hiba, ami miatt elkezdtem keresgélni wlan kártya ügyben, hogy 40MHz beállításon új lap nyitásakor vagy meglévő frissítésekor "várakozás a szerverre" üzenet jön, aztán 8-10 mp után wifi felkiáltójellel el, ami aztán pár mp után újra helyreáll és van újra wifi. Amúgy még a router beállításaiban sem fogad el bármilyen beállítást, pl. nem tudom akármelyik csatornára beállítani a routert, mert akkor nincs wifi kapcsolat, üres az inSSIDer képernyő és még a wifi kapcsolatok közül is eltűnik az SSID-m. Az 1-es csatorna 40MHz-el általában működik, de 2, 3, 4, 6, 10 stb csatornán nem megy. Se alsó, se felső bővítőcsatornával.

    Értem, hogy gőzgép, de mi hajtsa?

Új hozzászólás Aktív témák