Új hozzászólás Aktív témák

  • eestipoika

    csendes tag

    válasz And #37296 üzenetére

    Kedves And!

    Sok segítséget kaptam tőled, hogy nagyjából eligazodjak a problémámban.
    Most a konkrét megvalósításánál tartok és ha még van türelmed, akkor ebben kérném a segítségedet:
    ahogy leírtam az irodámból szeretnék netet használni a lakásomon ami srégen kb 30-40 m-re van az utca másik oldalán.
    Az irodámban egy TP-Link 841 ND-s router van és kívül a falon egy TP-LINK ANT 2424B-s antenna.
    A következő technika áll rendelkezésemre a lakásomban való jel erősítésére, ebből kellene kihozni valamit:
    egy TP-Link 2409A -as antenna, egy TP-Link 741 ND-s router és egy TP-Link 841 N-es router.
    ha jól értettem amit a #37294 és #37296-os hozzászólásodban írtál akkor az antennát kívülre kellene felszerelni és azt összekötni a 741 ND-s routerrel ez lenne a repeater.
    Ezen mit kell beállítanom hogy működjön?
    Aztán ezt a 741ND-s routert kellene összekötni a 841N-es routerrel, ami szórná a felerősített jelet a lakásban.
    Milyen kábellel és melyiket hova dugva kell ezt megtennem.
    Ezenkívül a 841N-es router menüjében mit kell beállítanom hogy jó legyen.
    Nem tudom, hogy jól értettem amiket leírtál az előzőekben, de én a leírtak alapján így képzelem el a rendszert.
    Bocsi, ha kissé értetlen vagyok helyenként, de közel az 55 évhez már nem mennek a dolgok olyan gyorsan int 10-20 évvel korábban :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák