Új hozzászólás Aktív témák

  • Pipó

    őstag

    Sziasztok!

    Eddig soha nem használtam wifi-t, az otthoni hálózatot kábeles routerrel meg tudtam oldani. Új lakásba költöztem és itt nem tudok furkálni. T-com kábelnetem van, a kábeles routert használom, de az egyik szobába a padlón fekszik a kábel, amit szeretnék kiváltani úgy, hogy a fő gépem továbbra is a kábel routerről kapja az adatot.

    Megoldható az, hogy a kábeles routerről viszek egy szálat a wifi routerbe bemenő jelnek és azt használa a másik gép? Ezt be lehet-e konfigurálni és melyik gépen kell?

    Ez a másik gép egy laptop. Van különbség pcimaci és usb vevő között, melyiket érdemes beszerezni? (egyik sincs jelenleg)

    Végül, ha működne a fentieknek megfelelő rendszer, mit ajánlanátok, mit vegyek? Nem kell irdatlan sebesség, 5 Mbites a net.

    Köszi

    Ui: A kérdést a milyen routert topikban is feltettem, de szeretném, ha itt is válaszolnátok.

    "Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

Új hozzászólás Aktív témák