Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz brd #49744 üzenetére

    Nem fogok itt idézni, pláne nem minden egyes hozzászólást mondatonként, mint ahogyan újabban csinálod, ami amúgy sem annyira divat itt a fórumon... De, ha konkrétum kell, akkor itt van pl. EZ, amikor utólag magyarázkodsz, hogy nem úgy gondoltad, meg nem azt mondtad... Majd erre fel újra azt, hogy miért is jó az XP Start menüje, közben meg többen sem értenek vele egyet. Aztán ott van EZ is, amikor azt állítod, hogy a Kezdőképernyő / teljes képernyős Start menü szerinted nem teljes képernyős, ami megint pontatlan... Továbbá, amikor ebben a hozzászólásban a keresést, meg az állítólagos kiválasztást emlegetted, akkor megint nem éppen világos, hogy pontosan mire is gondolsz. Pláne, hogy olyan keresési kategória nincs is a 8.X-nél, hogy programok és vezérlőpult...

    Az XP-nél a Start menüben lévő keresőre vonatkozó állítást pedig hiába ragozod, attól még nem lesz igazad... Azt előzőleg 2X is leírtam, hogy csak egy keresési hivatkozás van benne, nem olyan kereső, mint az újabb Windowsokban. Ami pusztán csak azért lett megemlítve, mert erre is azt írtad, hogy az XP-nél egyáltalán nincsen semmilyen kereső a Start menüben, holott valami azért mégiscsak van...

    A 8.X-nél a Charms Bar és a Kezdőképernyő keresője is kilistázza pl. magyar Windowsnál az update és frissítések szavakra egyaránt a megfelelő elemeket. Max. annyi van, ami már egyik előző válaszban is említve volt, hogy a rendszer kettőssége miatt van frissítési hivatkozás a gépházban és a vezérlőpultban is. Ilyenkor mindkettőt kilistázza és max. úgy kell választani a kettő közül. Ami megint kb. egyértelmű, mert a gépházas beállítások mellett eleve ott van a fogaskerék ikon, így könnyen megkülönböztethetők. Viszont ez a kategóriát kell váltani állításod megint szimplán nem igaz... Már le volt írva, hogy a mindenhol kategória az alapértelmezett az előbbi 2 helyen, pont ezért talál meg mindent. Szóval nagyon nem világos, hogy mégis miért kellene a beállításokban, vagy a fájlokban kategóriát kiválasztani ahhoz, hogy a Windows Update beállításai megjelenjenek. Ezek után pedig nem kérdés, hogy ki is fogalmaz pontatlanul...

    A bejelentkezéssel és az aktivitással kapcsolatos állításod pedig megint nem éppen úgy van. Az a korábbi hsz-em 7-én lett elküldve, amire 11-én sikerült válaszolnod. Ha azt állítod, hogy abban a pár napban egyáltalán nem használtad aktívan a fórumot és nem írtál hozzászólást, az szimplán nem igaz... :U Érdekes módon 8-án és 9-én sikerült egy másik topikba 3 db hozzászólást is írnod, meg még ki tudja hova... Egyébként nem mintha annyira követtem volna, csak épp feltűnt abban a topikban, mivel én is rendszeresen olvasom. Szóval ezen megint nincs mit magyarázni, mert nagyon is helytálló volt, hogy itt-ott fáziskéséssel, többnapos csúszással válaszolsz... Ja, és az pedig kissé röhejes, hogy személyeskedést emlegetsz, holott burkoltan pont te kötekedsz és ráadásul értelmetlenül... :U Plusz az meg a másik, hogy teszed az újabb Windowsokra a megjegyzéseket, de amikor valaki számonkéri, hogy pontosan miért is olyan, akkor már nem nagyon sikerül megmagyarázni és igazolni...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák