Aktív témák

  • daiml3r

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nagyon sokan szidják a vista-t, de én mindig próbálok haladni a korral és azt is megemlíteném, hogy aki szidja vagy nem jó a gépe, vagy maradi, de ha mindenki ilyen lenne akkor még mindig 98-at használnánk mert ugye az a jó... hát a nagy ****-t..

    A KÉRDÉSEM, amiben nagyon szeretném, ha valaki segítene:
    Az én gépem sem egy ''új forradalom''.. annyi a problémám, hogy van egy GF3 Ti200 128MB DDR TV-OUT kártyám és a probléma, hogy az nvidián letöllthető akármelyik frissítést se fogadja el a vista(azt írja pl a 100.65-re, hogy nincs ilyen eszköz a gépemen amire feltehetném:S) és azt is írja az eszközkezelőben, hogy a lehető legfrisebb van a gépemen, mármint driver!! Ehhez képest a vga kari tulajdonságaiban nem lelhető fel a tv kimenet beállíthatósága, és a TV-tool azt a hülyeséget írja, hogy tegyek fel a gépemre minimum 43.45-ös detonator drivert, hát az ugye az még az ókorban volt.. szval ebben kéne segítség egy AGYTRÖSZT-től, hogy mit tehetnék, mert már mindent megoldottam a vista-val, nekem nagyon bejön már csak ez hibádzik, de mindig így néztem a filmeket TV-n és emiatt most nem szeretném visszatenni az XP-t. :U

    u.i: vista ha fent van akkor másik particiora feltenném az XP-t akkor engedni bekapcsoláskor kiválasztani az op rendszert? mert akkor ha a tv out nem müködik, akkor valószínű ez az egyetlen megoldás lesz a jó :O

    Kérem ha bárki tud: segítsen!!! Ha pedig mindenki nem tudja, akkor is valami jelét tegyétek.
    KÖSZÖNÖM! :R és Kellemes NyulakNapját :R

    ''...azért van a fórum h a tapasztalatainkat megosszuk és nem azért, hogy egymást fikázzuk... :)''

Aktív témák