Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    addikt

    Azt tervezem, hogy bár imádom a win7-et de eljött az idő egy upgrade-re.
    Viszont lassan szeretnék költözni, megszokni.
    Dual boot lenne az első lépés, majd szép lassan belaknám a win10-et, és amikor azt látom hogy minden progi, vagy annak alternatívái müködnek amikre szükségem van, akkor mehet a levesbe a win7.
    Tudom a sima upgrade egyszerűbb, de nem bízom benne hogy minden futni fog kapásból, és vannak olyan napi használatú progik amikkel nem akarok szórakozni ha pont akkor derül ki amikor sürgösen szükség lenne rá.(saját célra készített sportfogadáshoz használt adatbázis kezelőm is van ami még xp-re készült, tehát már win7-hez is machinálni kellett, elméletileg felkészítettem fiam gépén win10-re, egy külön bat fájl lefutattása után felrakja azokat a dll-eket amik már nincsenek a win10-ben de szüksége van rá.
    Kérdés 1: hogy csináljam hogy legkevésbé fájjon, gyors legyen, és müködjön rögtön
    2. ha belaktam a win10-et hogyan tudom könnyen eltávolítani a win7-et?
    3. milyen problémák lehetnek. valahol olvastam hogy win7-10 dual boot rendszerekkel van hiba

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák