Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    válasz brd #48740 üzenetére

    HW szerintem biztonsággal kizárható, mert ugyanezzel a konfiggal WinXP x64 alatt nem jelentkezik a hiba. A hangkártya is kizárva, korábban egy Audigy2 NX-em volt, azzal is beakadt néha, igaz, ott a driver nem kifejezetten Win7-re volt, szóval hegeszteni kellett. X-Fi-hez van direkt Win7-es. Alaplapi hangkártyával is néztem, ugyanaz.

    Ezek SATA vinyók, nem tudom, itt a PIO / DMA működik-e, de a PIO-t szerintem észrevenném a sebességen.

    A hálókártyát már kicseréltem egyszer, akkor megjavult, de mint utólag kiderült, csak ideig-óráig volt jó.

    A baj az, hogy nem tudom előidézni. Van, hogy bekapcsolom a gépet, egy böngésző fut egy facebook ablakkal, meg egy Winamp, és már beakad, de pl most is fut 10 lap az Operában, plusz 5 program, és nem szaggat a zene. Nem értem. Eddig azt hittem, hogy ha a torrent klienst elindítom, akkor a következő restartig elrontja a rendszert, de ez is kútba esett... :( :F

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák