Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz Djuree #1445 üzenetére

    A Martyr sztori módja nagyon jó.
    A hangulat, környezet, sztori, stb. minden rendben. + magyar nyelv is van benne (nagyjából).
    Na de utána... az endgame gyenge, és magasabb szinten gyötrelmes a fejlődés.
    Viszont próbálkoznak. Jönnek eventek PC-re, meg volt 2 szezon ingyen, ami továbbra is elérhető, és jók. Ezeket a dolgokat értékelem.

    Chaosbane: aki agyatlan hentelést akar annak jó, valamennyire hasonlít a Diablo 3-hoz.
    De: már sztori módban halál unalmas lesz az ötlettelen pályák miatt, és az endgame egy része is arról szól, hogy ugyanazokra a pályákra menj vissza.
    Mintha minél olcsóbban, minél hamarabb kellett volna kiadniuk, és majd a patchek javítanak rajta. Sok patch.
    Nemhogy az endgame rosszabb, mint a Martyré, hanem már sztori módban elmegy az ember kedve. Megjelenéskor igen durva szint és tárgylimit volt, hamar ellehetett érni. Későbbi patch fentebb vitte, de ugye az értékelések a megjelenés körül voltak, ezért írtam, hogy nem tudom elképzelni mivel játszottak azok, akik olyan magasra értékelték. :)
    Talán 15 EURt majd egyszer megérhet a teljes változat. Pozitívum, hogy van offline mód, szóval ha akkor majd a kutya se játssza, szólóban elszórakozhat még az ember, a Martyrhoz viszont kell a szerver.

    A Martyr megvan, a Chaosbanet ismerős nyúzta jó ideig + én is próbálgattam nála. Ezeken alapul a véleményem.

Új hozzászólás Aktív témák