Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tegnap olyat alkottam Bf110-C4-el hogy csodálkoztam rajta (csak árkádban persze). Igazi csapatmunkával megsegítve.
    Nagyon ráéreztem a heavy fighter játékra. Azaz annyi a taktikám hogy kis gép ellen mindig teljesen szembe kell menni és sosem hagyni hogy megkerüljön, nagy gépek ellen lehet mozogni mert azok meg alapból nem tudnak jól fordulni. Ha nagy a tömeg akkor meg leszarni mindent és menni a közepébe és az épp aktuális előttem lévő elrepülő gépbe beleereszteni mindent ami van és lehetőleg egyenesen átmenni a legkevesebb sebességveszteséggel és kanyarodással. Sima MG-vel nem tudnak kilőni csak ágyúval, nem is értem hogy miért Tier1 a BF110.
    Mivel csapatban játszunk ezért Tier3-4 gépeket adott be elennem és csak úgy kaptam a Hercules meg Beuwolf, killstreak... medálokat.
    Nagyon jól meg van csinálva a légiharc, sosem érzem magam hátrányba ezzel a géppel, hiába jönnek nagyobb tierü gépek. Simán megyek rá minden nálamnál erősebb gépre, amiből nem nehéz keresni mert szerintem csak én megyek tier1-essel azokban a csatákban.
    Gyors kisebb fighterektől szoktam félni, de azokat meg csapattársaim leszedegetik. Legtöbbször szemtől szemben inkább belém jönnek, mivel olyankor nem tudnak máshogy kilőni. Egyedül viszont nem mehetek semerre sem, mindenképpen kell támogató a kis gépek ellen. Me410 lesz a fejlesztési cél.

    Vintage Story PH szervere újra fut!

  • válasz Francia91 #6174 üzenetére

    Volt rá példa hogy leszedett nekem gépet, de gondolom nagy szerencsével. Akkor is Hercules medált kaptam és pont a hátsó lövész szedte le.
    Általában belemegyek a nagy tömegbe és mindent lövök amit lehet. Sok assistom szokott lenni.
    A Do 217 egyik változatára leszek kíváncsi hogy vajon ki lehet-e használni a felfele lövő fegyverzetét. (elvileg van felfele is 4db 20mm-ese, bár jobban örülnék ha az mind előre nézne :DDD )

    Volfram42
    Egyedül nem is mennék vadászok ellen. Így is nagyrészt engem találnak meg először.

    Vintage Story PH szervere újra fut!

  • Tegnap 10 ből 8 pilot knocked out halálom volt figtherek ellen. Még csak tier2 és 3 elején vagyok, a pilot vitality 45-55 között van. Korábban ez nem volt ennyire durva, tegnap nem volt szerencsém.
    A gépeim (heavy figterek Do217) kibírnak rengeteg lövést, én érzem baromságnak hogy oké kilövik a pilótát, megnyekken de ott van még más ember is a gépen miért ne tudná átvenni az irányítást 10 másodpercen belül?
    Annál rosszabb nincs amikor teljesen hibátlan gépem lassan vitorlázik lefele egy hulla pilótával.
    Mert az tényleg oké hogy rommálőnek vagy szétrakétáznak és az is hogy legénység elhullik de van belőlük még pár, szálljon már át az a szerencsétlen hátsó lövész és vezesse a gépet. Azt nem hiszem el hogy ne lennének kiképezve rá.
    Bombázóknak neki megyek, az is a feladatom. Imádom a nagy zsíros bombázókat, kedvenc célpontjaim (kivéve ha valaki tud velük játszani és nem megy alacsonyan mert akkor egy év mire felmegyek hozzájuk) .
    Nehéz gépek ellen meg kiegyenlített a küzdelem. De némely fighter ellen félek menni a pilot kill miatt, de szemtől szembe ha nincs rakéta akkor teljesen oké.
    Nem játszom sokat, várom már hogy meglegyen az összes Me410 heavy, aztán rámegyek a fighterekre Ta-152 ami tetszik nagyon.

    Vintage Story PH szervere újra fut!

  • válasz maximilian4 #7637 üzenetére

    Fontosabbak:
    driver vitality - ha kiüti valami a sofőrt akkor nem tudsz menekülni ha lőnek, nincs annál rosszabb mint egy helyben várni akció közben. Ugyanígy fontos ha a legénység többi tagja esik ki, de a legfontosabb szerintem a sofőr
    tank loadernél reloading - ez látványosan csökkenti az újratöltési időt, kritikus olyan tankoknál ahol eleve hosszú az újratöltés
    gunnernél - a targeting és rangefinding a pontosságot növeli

    mindnél:
    keen vision - milyen messze képesen ellátni az emberkék, akkor hasznos ha olyan tankal mész aminek ágyúja messze ellő
    repair - javítási idő lesz rövidebb, ezt olyan tankoknál amelyek erősebbek és több lövést bírnak azoknál érdemes, támogatóknál vagy könnyű tankoknál ahol van idő félrevonulni ott másodlagos
    vitality - ez az hogy mennyit bírnak a legénység tagjai, itt aszerint oszt el hogy te mit tartasz fontosnak, bár szerintem ez driver, gunner, loader, commander, rádiós sorrend.

    tank commandernél a leadership az olyan hogy minden skillre hat
    rádiósnál van egy radio communication, az a másol által észrevett tankok észlelési ideje lehet

    ami jelenleg fölösleges az a machine gunnery, még nincs nagyon mire lőni Mg-vel

    Nekem ezek vannak folyamatosan fejlesztve:
    driver vitality - legyen lehetőség menekülni
    tank driving - ha menekülök akkor minél gyorsabban
    reloading - szeretem nyomni a gombot
    keen vision - légvédelemi tankjaim miatt kell
    radio comunicatiob
    pontosság nem fontos mert amikkel megyek azok amúgy is szarják ki a golyót

    Teljesen játékstílus függő mit tartasz fontosnak, pl ha távolról sniperként akarsz játszani valami hosszú csövű pontos tankkal akkor keen vision, rangefinding, targeting, radio comunication. Ha szeretsz benne lenni a tömegbe a vitality, repair, reloading. Légvédelemnél keen vision, radio comunication, esetleg reloading ha olyan a gép.

    Vintage Story PH szervere újra fut!

  • válasz donmackó #9617 üzenetére

    Jó hogy nem hiszik el. Kevesebben játszanának ha kiderülne hogy nincs semmi csalásvédelem és van hozzá aim.
    Aimot egyébként AB-hez még talán én is meg tudnék írni alap programozási ismeretekkel. Elég lenne beszínezni a lead indicatort és képmintákat venni majd pár kóddal rávenni hogy gombnyomásra az egeret húzza oda addig amíg el nem éri a célt.

    Vintage Story PH szervere újra fut!

  • A ledobott bomba képes ellenséges repülőn felrobbani ha ráesik?
    Azt tudom hogy földön lévőre hat a bomba, de levegőben felrobban-e ha ütközik?

    Tegnap beraktam low tieres gépeket, és a kedvenc BF110-el nekiálltam egy B-25-öst üldözni :DDD . (AB) Zuhanásból megelőztem és közbe kioldottam egy bombát (1db 500kg) amikor felette voltam nagyon közel, nem láttam mi történik mert ki kellett térnem a darálói elől persze menekülés közben kilőtt, utána egyből ő is meghalt. Kiírta hogy én lőttem le, de nem tudom hogy az a kevés sorozat amit kapott az MGFF-ből begyújtotta-e és leégett vagy a bomba esett rá.

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák