Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanlee

    őstag

    válasz #79335424 #24371 üzenetére

    Errol indul, aztan 2020-ra felezik a nagyker dijakat. Nekem most olyan Telefonica kartyam van, ami 14 euroert ad 3 GByte adatot orszagon belul, korlatlan hivast mobil es vezetekes iranyba, ill. EU roamingban 1 GByte ingyen adatot es a roamingolo orszagban mobil es vezetekes iranyba ingyen beszed plusz mindig nemetbe vissza is ingyen van a hivas. Ez azt jelenti, hogy szolgaltatoi szinten el tudjak intezni, hogy legyen minden ingye roamingban is, annyi a hatranya, hogy csak meghatarozott halozatot enged hasznalni, nem ugy van, hogy Mo-n mindharombol valaszthatok, hanem ha van Voda, akkor oda jelentkezik be a kartya, gondolom azert, mert azokkal szerzodtek le.

    Tudom, Mo-n nincs verseny, de szerintem a legtobb helyen az egyes szolgaltatok kozotti verseny fogja az arakat egyre jobban letolni, nekem sem az EUs iranyelv miatt van joarasitott elofizetesem, hanem azert, mert kell a szolgaltatoknak az elofizeto, aki oda megy, ahol a legjobb az ar/ertek arany....

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Új hozzászólás Aktív témák