Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanlee

    őstag

    válasz Zeki #18204 üzenetére

    Az égnek áll a hajam attól, amikor valaki megemlíti a Digit, hogy majd jön egyszer és akkor lesz nemulass a nagy szolgáltatóknak. Amit megvett frekvenciát jó drágán azzal nem tud labdába rúgni, nem lesz neki saját országos lefedettségű LTE-je (a Telenor es a Telekom együtt csinálja, pedig nem a nulláról kell kezdeniük, mint a diginek), ha meg az nincs, akkor mehet a Vodahoz 3G-ért, de akkor meg már évekkel ezelőtt összeszűrhette volna a Vodával a levet, hogy elkezdhesse kiépíteni a saját előfizetői bázisát. Annyi van, hogy eltaktikázták magukat, és nem lesz semmi nagy piacrobbantás. Én a helyükben már nagyon régen a voda hálózatán kiépítettem volna egy nagy előfizetői bázist, és ott, ahol arra a legnagyobb szükség van, kiépítettem volna a saját hálózatomat (pl. nagyvárosok), kb. úgy csináltam volna, mint a Voda a kezdet kezdetén. Valami jó tripleplay rendszert is kitaláltam volna hozzá, hogy a net és TV mellé bejöjjenek a telefon/mobil előfizetések is.

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Új hozzászólás Aktív témák