Új hozzászólás Aktív témák

  • Merlini

    tag

    válasz #79335424 #13229 üzenetére

    Perc+SMS+net csomagot megrendeltem. (Jött SMS, hogy elfogyott a Klikk-ben lévő adatkeret.)
    Mobil internet megy.
    Másnap MyTelenor-ba kikapcsoltam a Klikk szolgáltatást, ne újuljon meg. (SIM-en pár forint egyenleg van, de azért mégis.)
    Ezután nincs mobil internet. Gondoltam megbolygattam a dolgokat, hívtam ügyfélszolgálatot.
    Első ügyfélszolgálatos: igen, látja a problémát beállítja, majd kapcsoljam ki be a telefont és akkor működni fog. Nem működött másnap sem.

    Majd két ügyfélszolgálatos is azt mondta, a perc SMS net csomagban lévő internet extra (kiegészítő internet) és csak a meglévő internetet bővíti ki. Ha nincs aktív internetszolgáltatás, akkor nem lehet használni. :F
    Perc SMS net csomagot lekérdezve 1220 menüjében (SMS-be is lehet kérni) látszik még van 90mb mobilinternet amit ezek szerint nem tudok felhasználni.

    Szóba került már néhányszor ez a csomag itt és nem említett senki ilyet róla.
    Ez valami újdonság, ezzel kedveskednek a ~3 hónapig klikkező egyenleget nem feltöltő felhasználóknak?

    Somatom: Neked van más aktív internetszolgáltatásod is? Írtad 2GB +Deezer használtál, annak lejárt a 30 napja?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák