Új hozzászólás Aktív témák

  • lcee79

    őstag

    válasz pibácsi #3298 üzenetére

    Ezek látszólag teljesen jó .mp4 file-ok a HTC One X-emmel vettem fel őket, akkoriban többször meg is néztük őket, most meg már lejátszhatatlan lett, mintha megsérült volna, pedig van neve, kiterjesztése, mérete stb...

    Aztán az idők folyamán többször is volt ide oda másolva, új vinyó vásárlás stb...

    random néhány file hibásodott csak meg, nem az összes, de főleg ezek az mp4 file-ok AVC1 kódolással AAC hanggal (MPC-HC programba beépített mediainfo meg is mutatja az adatokat, mintha egy teljesen jó file lenne), amiket a telefonommal vettem fel. (szóval ezek biztosan jók voltak, csak állásukban elromlottak valahogy... van egy mappám 2012-ből 60-70 fileból 25-30 nem játszható le, a többi igen, ezeknél nem is csinál sample képet, és lejátszáskor csak egy fekete állókép van)
    Ha elindítom meg tudom nézni a mediainfót, de a videót nem.

    Ha visszamásolom telefonra amivel felvettem az sem nyitja meg semelyik progival (gyári, bsplayer, vlcplayer se)

    A Grau programmal ingyenesen meg tudom javítani, de csak a felét csinálja meg, és azt mondja vegyem meg a programot. De ez a javított már visszanézhető, bár nem tökéletes, mert a hang meg a képe el van csúszva egymáshoz képest.

    És pont a nagy része a kislányom fél éves korában készült videói, amikor már tudott ülni, meg nevetgélni...
    Nem szeretném, ha elveszne.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

Új hozzászólás Aktív témák