Új hozzászólás Aktív témák

  • Noddy

    senior tag

    válasz D1Rect #20980 üzenetére

    Értelek. Tényleg az a legnagyobb probléma, hogy maguktól a szcientológusoktól is ellentmondó infókat hall az ember és a neten is azt talál (ráadásul olyan forrást használtam amire már te is hivatkoztál, ezért gondoltam, hogy megérted). Elfogadom a te álláspontodat és kijelentésedet. Csak arra tudok támaszkodni amit látok és hallok. Beszéltem olyan szcientológiával foglalkozóval aki szerinte a pszichológia is káros (akkor most kinek adjak igazat?). Mindegy belátom, hogy ott is sok a keverés-kavarás és végül mindenki azt hisz amit akar. Te biztos abszolút kijelentéssel bírsz, ha mindenkit le "szánalmas"-ozol és "baromság"-ozol aki nem azt mondja amit te.

    Az hogy mi az én hit értelmezésem és hogy mi a vallásos hit és mi az élethez szükséges hit lehet gondolkodni. Én csak arra reagáltam, hogy magadat hit nélkülinek jellemezted és te is csak utólag korrigáltál, hogy vallásos hitre gondoltál. Ezt elfogadom, hogy vallásos hited nincs, ezen nem tudom miért kell kiakadni és szánalmasnak nevezni a másikat. Most már tudom, hogy hited van, csak vallásos hited nincs. Előbbre jutottunk, de miért kell a másikat negatívan minősíteni a kommunikáció miatt azt már csak te tudod... Ezzel csak magadat keseríted.

    Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

Új hozzászólás Aktív témák