Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Vitám még nincs, de tanácsot kérnék.

    Vettem egy "egyelőre megnevezésre nem kerülő" személytől egy alaplapot májusban, amit úgy hirdetett, hogy "új és garanciás".
    Az nem érdekelt, hogy csak annyira volt új, hogy már hűtőpaszta nyomai voltak a foglalaton, és látszott a dobozon is, hogy párszor ki volt bontva és visszazárva, az ára használt cucchoz mérve is megfelelt volna számomra, nameg lehet hogy tényleg csak kipróbálta... Az hogy új, csak azért érdekes, mert hát min 1 év garit adtak rá mikor vette, én májusban hoztam el, így ha még új volt, mikor meghirdette, akkor nem szabadott még lejárnia a garinak azóta.

    A telefonszám nincs kitöltve az adatlapján, és a telefonom 1 hónapig naplóz, a telefonkönybe pedig nem mentettem el a számát, mikor beszéltünk, tehát csak ph-n tudom elérni.

    Írtam neki pár napja, hogy intézni kéne valamit gariügyben (mondtam adjon telefonszámot, és felhívom, vagy hívjon ő, mikor ráér, de elég ha itt visszaír...). Másnap többször is nézegettem az adatlapját, és legalább 3x belépett aznap, de nem válaszolt. Rá következő nap is belépett, de még mindíg semmi. Írtam neki újra, hogy "látom belépsz, de nem írsz vissza". Azóta sincs semmi válasz, pedig legalább 2x belépett már, amit láttam (hogy változott az adatlapja ahhoz képest, mint utoljára ránéztem), a napok pedig csak telnek, telnek, és mindjárt vége a hétnek.

    Ami nekem fircsa, hogy az adatlapja szerint egyáltalán nem írt még semmiféle hozzászólást a fórumba (se szakmait, se közösségit, de még hírdetést sem kommentált soha, mióta regelt). Egyetlen apróhirdetés van a neve alatt, ami kizárásos alapon ez az alaplap kell, hogy legyen.
    Ezek után már-már felfoghatatlan számomra, hogy miért lépeget be rendszeresen, napjában többször is, ha nem csinál semmit. Esetleg az lehetne, hogy vásárolgat, de csak privátban tárgyal. Akkor viszont miért nem képes annyit sem visszaírni, hogy "lejárt a gari, elveszett a számla, átbasztalak, ne várj, vegyél újat", vagy hasonló...

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák