Új hozzászólás Aktív témák

  • Howkeddlee

    senior tag

    válasz merqree #68752 üzenetére

    Sajnos ez a kockásodás jellemző Zuglóra az elmúlt kb 10-12 hónapra már,pedig akkor még nem láttunk digis autót a közelben. Ebben részemről volt egy költözésem is, és mindkét helyen ahol előtte is laktam és ahol most is lakom,jellemző volt a kockásodás. A korábbi helyen mikor már normálisan nem lehetett megnézni egy filmet pl. (és a legdurvább hogy nem csak a HD adások kockásodtak) akkor kihívtam a UPC.s szerelőt. Jelszint,kábelek,csatlakozók minden rendben volt. Akkor a szerelő mondta hogy hamarosan lesz egy valami eszköz csere náluk az egyik "elosztóban",és akkor majd megváltozik a helyzet,nem lesz kockázódás. Amíg még ott laktam, semmi nem történt, pedig a "csere" megtörtént, mert megint kihívtam a szerelőt, és ő mondta ezt. Közben elköltöztem pár utcával arrébb,de sajnos a helyzet itt sem nagyon változott.
    Legutóbb itt is kintvolt a szerelő,betett egy apró "szűrőt" a kábelre,arra hivatkozva hogy az sem jó ha túl erős jelet kap a box. Mondta azt is ha ezek után is lesz ilyen kockásodás,akkor az már nem a lakáson belüli hiba lesz. Most itt tartunk,tegnap este pl. a film+ hd. adása ugyanúgy kockásodott... :(

Új hozzászólás Aktív témák