Új hozzászólás Aktív témák

  • ArthurShelby

    addikt

    válasz kezo0 #63145 üzenetére

    Azért én az ilyen magán fórumokat fenntartásokkal kezelem.
    Anno regisztráltam a pcforum.hu-ra, ahol egy Sting nevű felhasználó csinálja a honlapot. Elég sok politikai jellegű/irányú hírt is kitett, és nem egyezett az ízlésünk. Én kulturáltan vitatkoztam. Az eredmény az lett, hogy minden ok nélkül letiltott (nem tudtam hozzászólni/nem jelent meg a hozzászólásom, kimoderált). Privát üzenetben ráírtam netangel moderátorra (akivel szintén nem egyezett az ízlésünk, de ő sokkal normálisabb), és megkérdeztem miért tiltottak le, ez a szólásszabadság? (ugyanúgy politizáltam mint mindenki más előttem hozzászóló, nem fröcsögtem, csak a másik oldalon álltam). Azt mondta hogy Sting-é az oldal, bármit megtehet (de ő sem ért ezzel egyet). Kikönyörögte nekem, hogy vegyenek le a tiltólistáról (most az egyszer), de 2 hét múlva már mentem is vissza (mert egy politikai jellegű hírnél megint hozzászóltam, nem bírtam az egyoldalúságot).

    Ebből kiindulva attól félek, hogy (pl a CB-ről írt) negatív kommenteket ugyanúgy kimoderálják majd, hiszen övék a fórum/az oldal, megtehetik.

    A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

Új hozzászólás Aktív témák