Új hozzászólás Aktív témák

  • Klown

    aktív tag

    válasz kabelmania27 #62139 üzenetére

    Pedig nem példanélküli! DSL esetében is "up to" sebességek vannak. Ill. letöltés esetén is sok helyen nincs meg a maximum, mert terhelt a szegmens. Letöltésnél ez miért nem probléma? Miért nem lehet 40-50 mbps-es feltöltés és garantált mondjuk 15 mbps? Nekem szimpatikusabb hozzáállás az, hogy adják ami a "csövön kifér", azt ha nagy a terhelés, akkor csökken a sebesség, de nyilván úgy, hogy a garantáltat mindig elérje. Szerintem a szolgáltatót nem zavarja, ha valaki éjjel 50 megával seed-el tölt fel, ezzel mást nem zavarva. Szimpatikusabb egy egész tortát felvágni annyi szeletre, ahányan vannak, s nem úgy, hogy mindenki kap egy ujjnyi vékony szeletet, hátha még beesnek páran a buliba... Gondolom erre a technológia is képes lenne.

    Mindegy is, csak ötletelek! Itt úgysincs UPC, mert egy külvárosi budapesti lakótelep, ahová nem érdemes kihúzni a kanócot, bezzeg az utolsó kerületi tanyán is kint van az ED3-as légkábel... :DDD Legalább T-s üveg van. Az is osztott környezet (GPON), de 205 mbps-es upload-ot pakkra hozza akármikor.

    Üdv: Klown

    << Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

Új hozzászólás Aktív témák