Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz mikung #57685 üzenetére

    szerinted 56éves apámat és 54éves anyámat mennyire fogja érdekelni a csoda funkció?
    jelenleg úgy 9éve T-home SAT TV van használatban HD csomaggal azóta már
    és tudom hogy a UPC jobb minőségű meg trió csomagban már olcsóbb lenne
    ezért T-home-ot fullra megszüntetjük és valami jó csomagot keresek a helyére UPC-től

    apámék TV-je úgy 2008-2009-es LG tehát esélyes hogy csak STB-al fog menni
    de a 3 szintes böszmeg nagy családi ház átellenes oldalán van a szobájuk mint ahol a HGW van internethez
    és nem fogunk 25métert behúzni tetőtérre fel onnan meg le a másik szobába

    koax van a tetőtérben mert ott megy fel a modemhez is most, azt a kábelt kell csak elvágni tenni rá egy 3-as osztót ami már megvan nekem (internetes) és a két SAT TV kábelt elvágva csak dugó rá és mehet is az osztóra

    egyszerű és megoldható odahaza az én szobámban van a modem, nekem nincs TV mert évente 3x látogatok haza azért felesleges
    másik két helyre meg megy koax a padlástérről és akkor egyből megy is a TV szolgáltatás UPC-nek

    öcsém TV-je új az tuti kezeli a kártyát de szülőknek full felesleges

    vagy adnak majd régebbi sima STB-ot oda vagy a Horizon majd UTP nélkül lesz beüzemelve
    ahogy akarja a szerelő

    legelek : 7éve netelőfizetők vagyunk TV és Telefon nincs
    2éves hűséget akarok trió csomagban viszont nincs más szolgáltató csak T-home ADSL az meg nem fogja lenyomni az árakat UPC az egész településen kb. monopol helyzetben van hiszen ADSL-en nem lehet olyat nyújtani mint ED3.0 koaxon

    megpróbálok alkudozni hátha mert DIGITAL GOLD jó lenne HD csatornákkal
    meg NONSTOP M telefon viszont nem kellene mellé 500-as net mint a Trió L csomagban elég lenne 120-as is Connect Box-al + egy smart HD kártya a második TV-re és kész
    ezt próbálom legolcsóbban kihozni majd valahogy egy vidéki községben

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák