Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz facan #25009 üzenetére

    Mi az, hogy nincs lehetőségük a digitális adások vételére? Tudtommal az analóg földfelszíni sugárzás cirka 2 évvel ezelőtt megszűnt, ergo analóg adást ma már legfeljebb kábeltv-n nézhet bárki is, ott pedig ha más nem akkor box-al, de van lehetősége mindenkinek digitális vételre! Viszont sokan gondolják úgy, hogy a második, harmadik készüléken nagyon jó az analóg is, főleg, hogy "ingyen" van! tetszik vagy se, azoknak akik hozzád hasonlóan vélekednek erről, vannak még sokan (engem is beleértve) akik bízunk még abban, hogy minél tovább lesz analóg adás!

    Nem tudom egyébként kinek mi ezzel a problémája, most megszűnik egy halom analóg adás, lesz szabad frekvencia, jöhetnek a gyorsabb netek (ami mellesleg UPC-nél elég drága) és az újabb digitális adások! Ha most így egyik napról a másikra lekapcsolnák ezt a maradék 25-28 analóg adást, úgysem lenne mit tenni a helyére, így felesleges ez a kampányolás, legfeljebb teleb@sznák mindenféle azerbajdzsáni, üzbegisztáni ,meg pakisztáni tv adásokkal, meg lenne még 16 főzőcsatorna, hogy valamivel ki legyen töltve a sáv ! Az jobb lenne? Szerintem inkább maradjon még az analóg bronze egy pár évig, az többünknek hasznos!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák