Új hozzászólás Aktív témák

  • kolopele

    nagyúr

    válasz pjen #60015 üzenetére

    Azért viccnek nem nevezném a covidot. Persze, nem egy spanyol nátha, de kiszámíthatatlanabb mit tud okozni az emberi szervezetben hosszabb távon. Nyilván itt a fő hangsúly a hosszabb táv, mert lehet, csak átfut az emberen minimális tünetekkel (mint rajtam is mind, leszámítva az omicront, ami azért kissé odacsapott), viszont azóta sem vagyok úgy mint előtte. Nincsenek extra bajaim, de azért többet fáj a fejem, a szemem (főleg ilyen féloldali, fényvillanásos, aura migrén), bélpanaszok olykor, ilyenek. Ezek miatt már nem fogok orvoshoz rohanni persze, mert semmit nem találtak eddig sem, így nem teszem ki magam felesleges (főleg invazív) vizsgálatoknak minden tünetnél. Amennyiben az influenzát nézzük, a hosszú távú tünetek nem jellemzőek, átesel rajta, és vagy meggyógyulsz, vagy jön a legrosszabb....A normális maszkviselést viszont tényleg sokan nem vették komolyan, mindenféle varrt sz@rt aggattak magukra, szerintem vannak akik egyet hónapokig. Mi minimum áprilisig nem fogjuk még lerakni az ffp2 - t, az meg hogy más mit csinál, nem érdekel, csak ne szóljon be, mert akkor rosszul jár.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák