Új hozzászólás Aktív témák

  • avl

    senior tag

    válasz attiati #7443 üzenetére

    kár, pedig a Te meglátásaid, véleményed, gondolataid, poziciod is erdekel !

    #7439julius666 "holott lenne beletolható tőkém" -> szerintem a képhez nagyon fontos elem a: mennyi ? hany % ? nem mindegy, hogy 80 vagy 50 vagy 20 vagy <10% ? en irtam: tudenk most ~7-8%-ert venni, de pl. XEON-ban van

    #7440PredatorZoli ravasz ! :)) most spekulalsz ? mennyi %-kal ? es maskor ? a spekulalasi idötartam atlagaban hany %-kal ? es a teljes idötartam hany %-aban spekula ?

    en erzesre azt mondanam: nekem 1-2-3% szokott csak cash-ben lenni, 10% gyakorlatilag sosem (csak ha konkret terv vegrehajtasa csak ugy lehet pl. most volt a TBSZ-röl kivezetes es babakötvenybe teves evfordulokor mar TBSZ-en eladva es ekkor 10%-nal több cash)

    ...most meg az IB miatt lett a 7-8% cash; egyreszt odatevés miatt, masreszt ott olcso "kereskedni", azaz jobban megérös lehet "atmeneti" idöre pl. XEON-ba tenni, harmadreszt hogy ezt ~10e €-nkent elköltve a 0.05% juti az 5 €, amivel a havi TBSZ dij kb. egyforma, ez is "csabit" - nyilvan: ha emelkedik közben a tözsde, akkor az 5€-nal böven többet hozhat 10e €

Új hozzászólás Aktív témák