Új hozzászólás Aktív témák

  • No.01

    őstag

    Az, meg rendben is van, sot meg is ertjuk, ha egy szerelo keresni is szeretne az alkatreszen, de egy megbizhato forrasbol kedvezmeny nelkul 25e korul mar van eredeti NGK akkor neki miert mondtak 38-at csak az alkatreszre??
    Raadasul sajat tapasztalat illetve amiket olvasgattam amikor nalunk hasonlo problema volt akkor elev azt mondta tobb szerelo is, h az elso lambda sokkal hamarabb romlik el. (mellesleg nagy atlagban anno ok is ilyen 160e km magassagat emlegettek)

    Persze a tavgyogyitas nem mukodik igy csak ez a sok dolog igy egyutt kicsit erdekesse teszi a dolgot.

    Azt mar csak hallkan fuzom hozza, h miert kell az arba belekalkulalni azt, h beleszakad a menet??
    Nekem anno kerekcsapagyat kellett cserelni elol a Priusba. Mondtak, h varjam meg semmi gond egy par elso kerekcsapagy csere megvan kb 1 ora alatt... hat nem igy volt mert lattam, h emberunk szenvedett vele csak mert nem akarta a samuval leverni vagy ramenni legkulccsal.
    Igy vegul a tervezett 1 orabol 2 lett en megf kifizettem mert annyi melo volt vele.
    Itt nyilvan jatszik a bizalom kerdeskore is, de ha az nincs meg akkor az egeszet megette a fene.

Új hozzászólás Aktív témák