Új hozzászólás Aktív témák

  • KTTech

    veterán

    válasz ncc1701 #16787 üzenetére

    Igazából elég kicsi, hogy bárhova elférjen, bár tény, hogy 24cm-el hosszabb, mint a mostani MK4-es Yarisom (4180mm vs. 3940mm). Ami az előnye, hogy kényelmesebb, mint a MK4-es Yaris (a próbaúton legalábbis az volt, 2 órát vezettem - azt mondták, vezessem úgy, mintha loptam volna :D ). Nekem igazából a csomagtartó méretével van csak gondom a mostanival, mivel sokszor megyünk hosszú utakra, így kicsit könnyebb lenne a pakolás, ha beférne pl. az 50L-es kompresszoros hűtő a csomagtartóba, és nem a hátsó ülésre kellene belegóznom :D, vagy épp be tudnám dobni a két e-scootert a csomagtartóba (most egy fér bele, átlósan beküzdve, a másik a hátsó ülésen szokott utazni).
    Ami annyira nem tetszik, a növekedett fogyasztás és a csökkent menetdinamika (a 11.9-es gyorsulás inkább a MK3-s Yarisomra emlékeztet, bár érzésre dinamikusabb nála), mindkettő a nagyobb homlokfalnak és az emelt kialakításnak köszönhetően... de még bármikor visszamondhatom, ha úgy döntenék, nem fenyeget az a veszély, hogy idén megkapom...

    www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

Új hozzászólás Aktív témák