Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    válasz doc #6400 üzenetére

    nagyon nem mindegy hogy egy zart kupola alatt vagy, ahonnan elvileg gyorsan elfogyhat a levego (ekkor meg csak annyit tudnak, hogy a fal tokeletesen szigetel, tehat konnyen gondolhatnak arra hogy a levegot sem ereszti at), vagy csak egy csoben, ahol legalabb meg nem fulladsz (bar ez igy nem hangzott el a sorozatban, en erre gondolnek elsokent - de ahogy emlitettem, a konyvben elegge mashogy mukodik a fal, peldaul NEM kupola alaku, csak eloszor hivjak/gondoljak annak, de idovel kiderul hogy sokkal inkabb csoszeru)

    Értem én, hogy nehéz elvonatkoztatni ha már olvastad, éppen ezért reagáltam mosolyogva és megértően, finoman felhívva a figyelmed, hogy ez így nem frankó. :)

    A sorozatban szó sincs arról, hogy a levegő miatt aggódnának, sőt, bőszen járatja mindenki a generátorát. A tűzeset kapcsán sem említi meg senki, hogy ajajj mi lesz itt ha elfogy az oxigén.

    A spoilerezést érteném én, ha nem szólna minden második mondatod arról, hogy mennyire másként zajlanak a dolgok mint a könyvben. :)

    [ Szerkesztve ]

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Új hozzászólás Aktív témák