Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    Tegnap este beszélgettem az egyik elvakult (Nikon) fotós barátommal, ő nem is nagyon olvasgat fórumokat, meg nem nézi mi megy a nagyvilágban. Régi motoros, kíváncsi dolgokra, de nincs az az érv, vagy tény, amivel meggyőzhető lenne a véleménye... :)

    Naná, hogy csipkelődök vele, és mondom neki, hogy mit szól, hogy a tükör nélküli gépek így jönnek, a Nikon is a Canon is... Erre:
    Ja, hallottam, meg láttam, de hát ezek csak játékszerek a kezdőknek...
    :DDD
    Lehet majd egyszer váltani kényszerülők, mert majd úgy jár a dslr is mint a filmes rendszer, de szerintem én akkor már nem élek...

    :DDD ;] :DDD

    Érdekli a kis Sony-m, de nagyon nehezére esik jót mondani neki, de azért látom, amikor mutatom neki a dolgokat, meg a képeket, akkor, hát ja, és gyorsan témát vált... :DDD

    Bele lehet menni, hogy milyen rendszerre drágább az objektív, meg hol milyen változatos a paletta.
    Szerencsére mindenki megtalálja magának a megfelelő rendszert, ami tetszik neki.
    Nekem sem tetszett, hogy húzós az ár, de engem teljesen meggyőzött a Sony (amit kb 1 éve el nem tudtam volna képzelni). Tőlem lehet a Canonnal vagy más gyártónál akármilyen új gép, vagy olcsó a hozzá való, széles kínálatú objektív park, akkor sem váltogatok innen mostanában sehová... ;)

Új hozzászólás Aktív témák