Új hozzászólás Aktív témák

  • Vhiktor

    veterán

    válasz nismoka #7460 üzenetére

    Hát én nem tudom, de azt tudom hogy sokan sok mindenbe belelátnak dolgokat amik nem léteznek. Nálunk sok samsung és sony tv van és soha nem gondolkodtak rajta, hogy melyiket vegyék az input lag miatt.
    Elhiszem, hogy valaki észre veszi, de szerintem nagyon kevesen vagytok.

    A belátás alatt azt értem, hogy az egyik játék amin dolgoztam teljesen ugyanúgy nézett ki pcn mint konzolokon és a net tele volt vele, hogy pc-n sokkal szebb...
    Na ezt nem tudom, hogyan sikerült leszűrni, mert 100%-ig ugyanolyan volt, a programozók is ott röhögtek bent.
    Amibe bele akar látni az ember nem létező dolgokat azokat látni is fogja. Ez olyan mint a betegség ha valaki beképzeli magának előbb utóbb el is kapja.

    Főleg, hogy azon megy a matek, hogy 20ms vagy 40 ms az input lag. Nehéz azt elhinnem hogy valaki látja a 0.02 seces különbséget és ha látja is az olyan marha sokat számítana.

    De persze, ha valakinek ez olyan fontos akkor minél kisebb értékűt vegyen.

    ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

Új hozzászólás Aktív témák