Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsebacsi

    nagyúr

    Sziasztok!

    W805C készülékem a mai nappal teljesen "meghülyült".

    Nem tudunk tv-zni, mert a csatornákat nem látja, újrakeresni nem lehet vele, újraindítás után fél percig van adás (pl. rtl klub) de utána belép a Home menübe, és onnantól ha TV-re megyek vissza már nem lát csatornákat, azaz a nincs tárolt csatorna oldal ugrik fel. Nem tudom resetelni, a gyári visszaállítást nem akarta megcsinálni, aztán végül mégis, de nem ér semmit, mert nem felejti el a beállított wifi-t, a google fiókomat se. Ez utóbbit már leválasztottam, de hiába. Nem törli a csatornákat, de látni se látja őket. Újrakeresés után sem, meg sem jegyzi az új listát, csak ami benne volt eddig a napig. Digitális hangolás beállításnál látom és hallom a csatornát, de mikor a TV-re kapcsolnék, azt állítja nincs tárolva csatorna.
    Mindent megpróbáltam, újraindítás, táp kihúzás, wifi és modem kikapcsolás, de egyszerűen nem megy rajta a gyári visszaállítás, nem tudunk tv-t nézni, semmi se megy.

    Hívhatom a szervizt? Volt egyáltalán ilyen valakinél eddig? Vagy törjem ketté és soha többet androidos tv?!

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Új hozzászólás Aktív témák