Új hozzászólás Aktív témák

  • peti_s

    addikt

    válasz rob210 #9712 üzenetére

    Sokkal jobban mehet sztem a Felicia mint a mi Favoritunk. Előznöm kellett egy nagyon enyhe emelkedőn, 1 max 2 %-s volt, 80-nál mentem ki, 4-ben és alig gyorsult az autó. Azóta utálom. :D De komolyan. Full életveszély ez a gyenge motor, én is szeretnék Felicia motort, pedig még Feliciát sajnos nem vezettem, csak 1.2-s 60 lovas Fabia-t, de az 5-ben úgy gyorsult mint a Favorit 3-ban. Gondolom az injektor miatt a Felicia motorja is jóval erősebb. 3-ban egyébként még jól megy a Favorit, meg is tud indulni, de 4-ben már sehol nincs. Eddig nem akartam széthajtani, egy picit sem, most pl. úgy tettem meg az utsó 1000 km-t vele, hogy nem volt 4000 felett, de inkább 3000 alatt maradt a legtöbbször, de az biztos h ezentúl 80-nál 3-ban megyek majd ki, sokkal fontosabb a biztonság, mint az autó. Amúgy Mágus, ha jól emlékszem édesapádnak van Feliciája. Mennyivel megy jobban? Egyébként a miénken most elvileg minden be van állítva, jobban is megy mint korábban, de sajnos ez is kevés. Padlógáznál meg vmi rohadt hangos alacsonyabb fordulaton is. Viszont, még egy kérdésem a végére, állás közben fogy a Favoritból az üzemanyag, és nem folyik az tuti. Szerintem párolog, gondolom a szellőzőnél, mi nem lehet rendben?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák