Új hozzászólás Aktív témák

  • H4CKmyM1ND

    tag

    válasz reks #454 üzenetére

    A legújabb, 3000.2 a fw verziószáma.

    Nekem elvileg minden Magyarország-on van.

    Nem tudom honnan veszi az országbeállítást az Iternet@TV, de a Csatorna-->Digitális/Analóg is Magyarország. A menü nyelve is magyar.

    joe007: Control > Sub options > INFO LINK TYPE SERVER > OPERATING ez az alapértelmezett. Ezt tettem át Development re.
    (Aki a szervizmenübe belép, utána a képbeállítást újra kell hangolja. Kiemelt, Fényerő, képarány stb. )

    Tutu7030: Nekem is percekig töltötte, de utána rendben volt.

    Digita: Nem tudom, igaz pár napja volt, de már nem emlékszem, hogy ha kellett, akkor ott mit adtam meg országnak.

    GazRic: De valószínűleg elveszik, de ezt egy szervizes tudná hitelt érdemlően megmondani. :)

    Most kipróbálom a Developing-ot és egyúttal, hogy mit állítottam be a Widget-eknél.
    Nem sokára megírom.

    Üdv

    Szerk. A Developing kb. 5 perce írja hogy Kapcsolódás

    de hogy most a NASA-hoz vagy a SAMSUNG HQ -hoz akar csatlakozni az nem derül ki.
    Szerintem ezt el is lehet felejteni.

    Egészen más kérdés: Nektek nem csinál olyat a TV, ha WLAN router közelében van, egy picit nagyobb kimenő teljesítményű Wi-Fi routernél, hogy szétesnek, kocásodnak a digitális csatornák (mint mikor rossz időben a műholdasnál tömörítési gondok vannak) és csak bizonyos csatornáknál?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák