Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    Csinálom az SGM-et (kb a felénél tartok) és két gondom van.

    1: a fegyvereket tényleg ilyen idiótára hangolta a modder. Azt hiszem, csinálok egy kiegészítő csomagot, amiben a valóságos megfelelőikhez hangolt verziók vannak és majd kiválasztja mindenki, melyiket akarja. Lehet, hogy azért lettek ilyenek, mert a mod a frakcióháborúra van kiélezve és ha erősebbek a puskák, akkor nehéz megcsinálni azokat a területfoglalásokat/védelmeket, ahol "a veszteség megengedhetetlen".

    2: Amikor kezdődik a CS, és a bázison először beszélünk Lebegyevvel, kissé hiányos a beszélgetés. A saját szövegeink megjelennek, de Lebegyevé nem. Eltartott egy darabig, mire rájöttem, hogy az a baj, hogy a "beszélgetős" panel felső része hiányzik. Egy "normális" beszélgetésnél felül egy kétharamd magasságú panelben jelennek meg az NPC szövegei, majd amikor az alsóban klikkelünk, felkerülnek oda a PC szövegei is. Nos ebben a párbeszédben ez a felső panel hiányzik. És végignéztem több CS-t (SeregA-Lus orosz, gyári angol, magyarított), mindegyikben ilyen. Kerestem, hogy hol lehetne helyrehozni, de nem találtam meg. Van valakinek valami ötlete rá? Nem életbevágó, csak zavar kissé. Rémlik, hogy anno, mikor először (és akkor egyszer) játszottam a CS-jal, szintén megzavart kissé, de hamar túltettem rajta magam, angolul annyira nem volt idegesítő a dolog, mint magyarul.

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák