Új hozzászólás Aktív témák

  • Tuomas

    addikt

    Na akkor most, hogy megbeszéltük a dolgokat, kezdjük elölről, és kérek mindenkit a személyeskedést, a csúnya szavak használatát, valamint az indulatokat mellőzzük!
    Mély levegő!

    Fórumtársunknak van egy problémája, miszerint múlt héten beküldött okiratai után ismét kérik, hogy küldje be azokat.
    Szerintem itt technikai hiba lehetett, mert a múlt héten beküldött dokumentumot más fórumtársnál sem fogadta el (megesik, hogy a csiga elesik).
    Részletesebb infót a support tudna adni, de ahhoz fel kell töltened újra az igazolványodat.
    Nem tudjuk hány embertől fogja kérni, az is lehet, hogy előbb-utóbb mindenkitől, vagy az is lehet, hogy személyi függő (nekem már az új típusú van, és még nem kérték, hogy igazoljam magam újra).
    Ha kizárva találod magad az appból, az sem probléma és nem kell megijedni, mert valszeg a kártyáid használhatóak továbbra is (fizikai nyilván már tárgytalan).
    A lakcímes kérdésre is a support tudna válaszolni, lehet, hogy ők abból indulnak ki, hogy a külföldi személyik tartalmazzák a lakcímet is, nem tudom, ha ragaszkodnak a lakcímhez, ezt el kell nekik magyarázni, hogy itt külön van a személyi, és külön a lakcímkártya.

    Egyéb észrevétele van valakinek?
    Mert akkor haladhatunk tovább.

    [ Szerkesztve ]

    We were here

Új hozzászólás Aktív témák