- Vodafone otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Emulátorok
- Ingyenes vagy akciós szoftverek
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Direct One (műholdas és online TV)
- A Google már teszteli a saját chatbotját
- DIGI kábel TV
- Netflix
- Mozilla Firefox
- WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat
-
IT café
FIGYELEM
A topikban promó kódok, reflinkek és egyéb meghívók megosztása tilos!
Mielőtt kérdezel, olvasd el az összefoglalót, használd a keresőtA Revolutról általánosságban
A Revolut fiókról, számlákról
Revolut kártyával kapcsolatos információk
A zárolásokról
A Revolut és a kiegészítő szolgáltatások
2020.08.24-től életbe lépő változások
A szolgáltatás állapota
Új hozzászólás Aktív témák
-
kmarci25
veterán
-
-
KTU
addikt
válasz
kmarci25 #21006 üzenetére
Nem fizetett.
Ezt a képet küldte neked, csak nincs rajta a küldés gomb,
és nem is kattintott rá.Ezen a linken 17 400 Ft-ot kértem, mivel üzleti kártyám adatait ütöttem be,
a Revolut díjat számol. Amit korrektül le is ír.
Ezért 17 623.92 Ft a fizetendő.[ Szerkesztve ]
"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G
-
Tuomas
addikt
Úgy néz ki, hogy van egy új funkció: kiadások heti elemzése. Más is kapott róla értesítést?
We were here
-
Elar
senior tag
Sziasztok
Németországból vásárolok magánszemélyektől euróban.
Mindegyiknek PayPal számlája van.
Azzal nem akarok fizetni, mert ugye tudjuk h nem annyira jól váltja át a birodalmi forintjainkat.
Akkor ezt most hogy csináljam?
Tehát utalnom kellene és nem bankkártyával fizetni[ Szerkesztve ]
Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)
-
kovisoft
őstag
-
nOvOp
senior tag
Sziasztok!
Nekem is megjött a kérés az igazolásra. El is küldtem és gyorsan vissza is igazolták a jóváhagyást. A visszaigazolás egy felugró üzenetként érkezett, ami máskor is jött már. Ezeket a felugró üzeneteket hol tudom megnézni ismét, ha már az értesítési sávról töröltem? -
fil
senior tag
Nálam a mai update óta az app nem indul el. Más is tapasztalt ilyet?
-
kmarci25
veterán
Ma volt egy elutasított fizetésem a RevP béta kártyámmal a Spar automatájánál. Kifizettem mással, nem gond, csak annyi, hogy jelezzem szerintetek ezt nekik valahol? Ha igen, hol?
Se értesítés, se semmi. Nincs nyoma, hogy próbáltam fizetni.
"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief
-
Tuomas
addikt
válasz
kmarci25 #21028 üzenetére
Néha megesik, nálam volt olyan is, hogy elsőre nem tudtam fizetni, mert elutasította, másodszor ment simán, bár nem béta kártyával.
Sztem nem kell nekik szólni, nem biztos, hogy az ő hibájuk miatt hiúsul meg ilyenkor a fizetés, lehet a terminál hibája is, kommunikációs hiba is, terminált üzemeltető bank rendszerében lévő hiba stb.[ Szerkesztve ]
We were here
-
kirkri
addikt
Sziasztok!
Ha jól emlékszem olvastam olyan funkciót a Revolutnál, hogy ha nem megfelelő pénznemben történt a vásárlás, akkor vissza lehet "hívni" az összeget és a megfelelő pénznemmel kifizetni. Jól emlékszem? Ha igen, akkor hol találom ezt a funkciót az appban?
Nem volt elegendő forint a számlámon, így figyelmetlenül a LIDL vásárlást a dollár számlámról egyenlítettem ki.
20 éve a Prohardveren! ™
-
bigdady
nagyúr
Bírni fogja ezt a revolut, hogy senki nem utazik külföldre én nem váltogatja a devizáját? Hisz az alap terméke pont a többdevizás bankkártya és bevétele is emiatt főként turizmusra alapszik. Legalábbis korábban ezt nyilatkozták.
[ Szerkesztve ]
-
-
kmarci25
veterán
válasz
bigdady #21034 üzenetére
Pont tegnap váltottam +100 USD-t.
gzbotii: volt valami emlékem, hogy mikor beléptem a bétába akkor jött egy formáalevél, hogy jelezzem ha bármi nem stimmel. Ezért gondoltam, de ezek szerint másnak is gond volt vele (ez is derengett, hogy már olvastam erről).
"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief
-
Tuomas
addikt
válasz
bigdady #21038 üzenetére
Várd meg, amíg beindul a szezon pl Európában.
Szép álom azt várni, hogy ha bejön tartósan a 20-30 fokos időjárás, májusban és júniusban, az emberek a seggükön fognak ücsörögni a lakásukban és nem fognak se utazgatni, sem pedig nyaralni, de gyanítom nem így lesz. Ráadásul most majd "hihhetetlenül" olcsón lehet majd utazgatni mindenhova, egyrészt olcsó az üzemanyag, másrészt az utazási irodák egymást fogják alullicitálni, próbálva fellendíteni az üzletüket az emberek meg nem győznek majd válogatni az olcsóbbnál olcsóbb ajánlatok közül.[ Szerkesztve ]
We were here
-
INGJOKE
veterán
válasz
Tuomas #21039 üzenetére
Május 3.-án véget ér a covid 19 Magyarországon utána be kell pótolnom mindent is ami eddig elmaradt... (azt mondta a nagyfőnök)
Troll! Feed them!!! I13PM Sierrablue +AW S6 44mm +Polar Vantage M +Mi Notebook pro I7 16 gb 256 gb(+512) ssd+ Logitech g903+ Jabra Elite Active T65/ Jabra Elite 7 pro
-
kmarci25
veterán
válasz
Tuomas #21039 üzenetére
Azért én még nem enném ennyire forrón a kását. Az oké, hogy meleg lesz, de ha nincs repülő, illetve ha nem engednek be a határon, akkor hiába mennénk nyaralni külföldre, nem tudunk. (Egyelőre egyes országok tervezgetik, hogy milyen állampolgárokat engednek be és milyen feltételekkel.) Ennek ellenére, vége lesz egyszer a korlátozásoknak, és nem hinném, hogy a Revolutot ez a válság földhöz vágná.
"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief
-
Tuomas
addikt
válasz
kmarci25 #21041 üzenetére
Horvátországban meg már azt fontolgatják, hogy kijelölnek a nyarlók számára egy útvonalat, amin keresztül eljuthatnak a tengerpartra. [link]
Az egyes országok sem hülyék, hogy az eddigiekhez képest is még nagyobbat bukjanak gazdaságilag azzal, hogy kinyírják a fő aranytojást tojó tyúkot, a turizmust is.We were here
-
Oliverda
félisten
válasz
bigdady #21047 üzenetére
A Revolut továbbra is veszteséges, nyereséget még sosem könyvelt, de ebben jelenleg nincs is semmi furcsa, hisz a terjeszkedés/ügyfélszerzés stádiumában vannak.
REVOLUT reg. 10 000 forint bónsszal! CURVE reg. 5 fonttal. WISE váltás 150 000 forintig ingyen: kód privátban! "Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."
-
Tuomas
addikt
válasz
bigdady #21047 üzenetére
Nézzük, milyen bevételei vannak:
- Kártya használatának díjai
-ValutaDeviza váltás - (#21050) Oliverda Köszi, javítottam.
- Prémium (metal) előfizetés
- Standard csomag korlátait túllépő költségek
- Egyéb szolgáltatások (biztosítások, részvények vásárlásán lecsapódó díjak, stb stb).
- És ne feledkezzünk meg arról, hogy a sokmillió felhasználó azért tárol valamennyi pénzt is rajtuk, amitől az egész cégnek lesz egy értéke, az a pénz valamennyit kamatozhat is nekik.
- + ha még kifelejtettem valamit.Úgyhogy no para, a valuta váltogatás csak egy szelete a szép nagy tortának.
[ Szerkesztve ]
We were here
-
Oliverda
félisten
Új hozzászólás Aktív témák
FIGYELEM! A topikban promó kódok, reflinkek és egyéb meghívók megosztása tilos!
- Hír Drágul a Revolut
- HP Pavilion Gaming 15-ec2057ur - ÚJ 15,6" FullHD IPS notebook - Ryzen 7, 16GB, 512SSD, RTX 3050
- HP EliteBook 850 G8 (3C8C1EA) - ÚJ 15,6" FullHD IPS üzleti notebook - i5, 16GB, 512SSD, 400nit
- HP ENVY x360 15-ew0504 Convertible - ÚJ - 15,6" FullHD IPS notebook - i5-1240P, 8GB, 512SSD
- HP Spectre x360 Convertible 14-ea1038no - ÚJ 14" 3k2k felső kategóriás ultrabook - OLED kijelzővel
- Logitech G923 Kormány PS5/PC és XBox-hoz is jó, alig használt majdnem 2 év garanciával
Állásajánlatok
Cég: ELIN.hu Kft.
Város: Budapest
Cég: Webtown Informatika Kft
Város: Budapest