Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz DigitXT #70 üzenetére

    Csak azt ra nem adod mondjuk egy hollandra:)

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

  • #56573440

    törölt tag

    válasz DigitXT #68 üzenetére

    "Kanyarban meg ne integessél, akkor már rég késő."

    pont az elején is mondtam hogy nem a kanyarodáson van a hangsúly. csak itt összegyűlt a dh-s futárok krémje, akik fél kézzel hátrafele nézelődve is tökéletesen tudnak reagálni minden kialakuló helyzetre, amiket persze előre fel tud mérni maga körül és semmi nem lepheti meg. de igazatok van. majd integetek. becsszó

    sőt ebből négyet veszek mert a lábamat is ki fogom tenni, legyen igazán jól látható hogy mit szeretnék.

    [ Szerkesztve ]

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz DigitXT #113 üzenetére

    :D Esetleg egy random kamion megjelenhetne.

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

  • dqdb

    nagyúr

    válasz DigitXT #113 üzenetére

    Valószínűleg azon termék kifejlesztését követően várható a megjelenése, ami enyhe áramütéssel jelzi a renitens autósnak, hogy most indexelnie kellett volna, de nem tette ;]

    Lehet az embereket kasztokra osztva egymás torkának esni, de szerintem felesleges, mert a hülyeség emberfüggő és nem járműfüggő. Megtörtént eset alapján kérdezném: amikor egy bringabolt felmatricázott autója húzza rád a kormányt, az vajon hülye bringás, hülye autós vagy csak szimplán egy hülye?

    Városban nem a bevezetőutakon felállított traffipaxszal kellene a bírságolást elintézni, hanem helyette ki kellene küldeni a rendőröket az utcára, és autóknál:
    * indexelés elmulasztása miatt,
    * utcasarokhoz/buszmegállóhoz/zebrához a KRESZ-ben megadottnál közelebb parkolás miatt
    * vészvillogós megállásnál szélső sávban/bringasávban
    * halványpiroson áthajtásnál
    * biztonságos oldaltávolság/követési távolság be nem tartása vagy előzés/bevágás miatt
    * az egy irányú utcában tolatásért és az iránnyal szemben haladásért (rendszeresen találkozom vele)
    osztogatni a csekkeket.

    Ugyanígy bringásoknak:
    * a piroson áthajtásért
    * a mobilozásért
    * másik bringás jobbról megelőzéséért
    * az egy irányú utcában az iránnyal szemben haladásért (persze, ha nincsen tábla)
    * világítás/prizmák/csengő hiánya miatt
    osztogatni a csekkeket.

    Csak ez így munka, maradt a sokkal egyszerűbb traffipax.

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

  • obligat

    senior tag

    válasz DigitXT #131 üzenetére

    jajj, hát az egyszámjegyű autóutakra szakmányban kitett sebességkorlátozó táblákért a közútkezelőt is jól el kellene picsázni. vagy nincs indok, vagy kereszteződés van utána (aki főútra kanyarodik, annak nem lesz könnyebb a 60-as táblától, mert egyik autó betartja, másik nem, teljesen bizonytalan így egy távolságbecslés), ami nem indok, főút és kész. nem kell minden bokor mellé korlátozás, ne nézzük az autóst óvodásnak. mondjuk én az útpadkától számított 3 méteres távolságból beszedetnék minden táblát, ami nem KRESZ, és nem azzal kapcsolatos. jártam olyan útszakaszon is, ahol 50 méteren belül megtudtam hol van a városban műkörmös, lézervágás, sírköves, xy kft., aldi, tesco, metro stb, elözni tilos, 60, főútvonal, menyasszonyiruha-kölcsönző, egynyomtávúval, állatvontatásúval, erőgéppel tilos, még 4 kft.,balra fordulni tilos, és bukkanó és vadveszély. Lásd át marha! 50 méteren, alapesetben 90-nel olvasd el, értelmezd, alkalmazkodj, figyeld a forgalmat és közben lehetőleg figyelj, hol is lehetne mégis balra fordulni. ehh, szar ahogy van.

    [ Szerkesztve ]

    --==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

Új hozzászólás Aktív témák