Új hozzászólás Aktív témák

  • obligat

    senior tag

    válasz DigitXT #131 üzenetére

    jajj, hát az egyszámjegyű autóutakra szakmányban kitett sebességkorlátozó táblákért a közútkezelőt is jól el kellene picsázni. vagy nincs indok, vagy kereszteződés van utána (aki főútra kanyarodik, annak nem lesz könnyebb a 60-as táblától, mert egyik autó betartja, másik nem, teljesen bizonytalan így egy távolságbecslés), ami nem indok, főút és kész. nem kell minden bokor mellé korlátozás, ne nézzük az autóst óvodásnak. mondjuk én az útpadkától számított 3 méteres távolságból beszedetnék minden táblát, ami nem KRESZ, és nem azzal kapcsolatos. jártam olyan útszakaszon is, ahol 50 méteren belül megtudtam hol van a városban műkörmös, lézervágás, sírköves, xy kft., aldi, tesco, metro stb, elözni tilos, 60, főútvonal, menyasszonyiruha-kölcsönző, egynyomtávúval, állatvontatásúval, erőgéppel tilos, még 4 kft.,balra fordulni tilos, és bukkanó és vadveszély. Lásd át marha! 50 méteren, alapesetben 90-nel olvasd el, értelmezd, alkalmazkodj, figyeld a forgalmat és közben lehetőleg figyelj, hol is lehetne mégis balra fordulni. ehh, szar ahogy van.

    [ Szerkesztve ]

    --==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

Új hozzászólás Aktív témák