Új hozzászólás Aktív témák

  • ak76

    senior tag

    válasz 8th #231 üzenetére

    Hanem mit?
    Szubjektíve lehet jobb kocsit venni,objektíve nem,ez a helyzet,4.2M-ért kaphatsz akár 2006-os S Klasse-t is,háromfeles vényóccal,tizenkétliteres átlaggal,meg olyan szervizszámlákkal amiből a Vitarát 10 évig üzemeltetem,ennyiért van Bangle féle ötös,visszatekerve is 170-180K kilométerekkel,levedlett céges hetes Passat,Mondeo,kettőstömegűs-DPF-es-magasnyomású szivattyús CRDI-s HDI-s JTD-s PDTDI-s szopórollerek,legyen hozzá kényelmesen egy miller a számládon,mert ha gebasz van akkor viszi a családi büdzsét,meg az aprót.
    Végigzongoráztam én a haverokkal ugyanezeket a köröket,nehogymár' egy szuzukit' bazmeg' négymillióért,aha,akkor mit,használtat,prémiumot,mer' meg kell jelenni,meg mert az jó...oké,és ha bebaszik az okosság akkor honnan szedek elő 3-4-5 százezreket,vagy akár egy milliót hogy gyorsban kijavítsák a vasat,mert kell oviba vinni a kölköt,meg bevásárolni,meg a napi mindennapokba?
    A magyar használt autó piac,egy közepesen lepusztult dögkút,és egy koncentrációs tábor hibridje,olyan arcokkal,és olyan vasakkal,hogy 2-2.5 millió alatt inkább választanám a három golyós orosz rulettet,és az a durva,hogy efelett az összeg felett is könnyedén beleszaladhatsz olyan pofonokba,hogy a fal adja a másikat,ezekhez képest egy új kocsi,legyen az szinte BÁRMI,megváltás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák