Új hozzászólás Aktív témák

  • Sleek

    senior tag

    Sziasztok szép estét.
    Segítségeteket szeretném kérni. Adott egy G27 kormány. Tökéletesen működött a régebbi játék verziókkal. Azt nem volt időm az utóbbi időben játszani a játékkal.Frissítettem a játékot , akartam vele játszani de megmarhult a kormány. Ha a kormány közép állásban áll(G27) akkor a kamion kormány nincs egyenesben. Ha elfordítom 30-45 fokot a kormányt akkor áll a kamionban egyenesen a kormány. Ez azért rossz mert nagyon kényelmetlen a kormány fogása így . Nekem a pillangó füleken van az írányjelző.
    Logitech profilban 900 fokra van állítva a kormány. Az Etsben is 900fokra van állítva.
    Bármit állítok pl kormány holt játék vagy non linearítás stb nem áll be teljesen tökéletesre a kamionban a kormány.
    Ötlet esetleg mi lehet a baj ? Esetleg valaki tudna beállítást linkelni ? Néztem több videót nekik az új verzióban is középpen áll a kamion kormány is meg a g27 kormány is.
    Nem tudom mi a fenétől marhulhatott meg így.
    Win 10 az op rendszer.
    Játék verzió a legfrissebb.
    Teljesen tanácstalan vagyok már úgy vagyok vele letörlöm a játékot .
    Csak idegesít ,hogy régen jó volt most meg nem :(( Amikor tesztelem kalibrációt akkor egyenesbe áll be, tehát a kormány ok.
    Köszönöm a segítséget. :R

    [ Szerkesztve ]

    <OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

Új hozzászólás Aktív témák