Új hozzászólás Aktív témák

  • Pendragon911

    aktív tag

    Üdv,

    Sony tulaj vagyok már elég régóta, de egy ideje van egy jelenség, ami több telefonnal kapcsolatban is tapasztaltam. Már az Xperia S-nél észrevettem, hogyha rádugtam a gépre és fájlokat szerettem volna rá másolni, mindegy, hogy belső vagy külső memóriába, gyakran előfordul, hogy már ott megakadtam, hogy a gép beolvassa a memóriák tartalmát, tehát így nem is volt lehetőség felmásolni, amit szeretnék, így kihúztam a telefont és kezdtem elölről, aztán volt, hogy működött a dolog, de gyakoribb eset, amikor sokadik próbálkozásra sem jön össze. Van, mikor beolvassa a tartalmat, még mappába is be tudok lépni, majd megakad az egész és csak gondolkozik, míg ki nem húzom és kezdem az egészet az elejéről és ha még ez sem elég, van úgy, mikor másolás közben hal meg valami, de a végén addig küzdök vele, míg végül sikerül felmásolni, amit szeretnék. Ugyanezzel a jelenséggel találkoztam már Z1C és a jelenlegi Z5C-vel is. A gépen Win7-től kezdve WIN10-ig minden volt, tehát nem hiszem, hogy azzal lenne gond, h mi az oprendszer. Szerintetek mi lehet a gond, szoftveres vagy hardveres? Azt hiszem, inkább az előző, mert mindegyik telefonnál ugyanez volt és már eléggé unom, ettől függetlenül szeretem az Xperia-t :D
    Válaszotokat és a segítséget előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák