Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cucka

    addikt

    válasz attila9988 #33 üzenetére

    Azért, mert se nagy cég, se pedig az open source közösség nincs mögötte.
    Innovatívnak valóban innovatív, csak az újításainak nagy része valójában egyáltalán nem hiányzik az emberek nagy részének.

  • cucka

    addikt

    válasz attila9988 #37 üzenetére

    Igen, a firefox elég sok memóriát fogyaszt, más tekintetben nem érzem erőforrásigényesnek. Hogy az Opera milyen ebből a szempontból, azt nem tudom, nem használom. Böngészni ff-el és Operával lehet, ha pedig dolgozni kell (weboldal gyártás), akkor csak a firefox a nyerő, így kiesett nálam az Opera.

    (#38) Cathfaern - nem mindegyik fícsöre volt hülyeség, de a beépített torrent kliens, speed dial meg hasonló ökörségek nem véletlenül nem terjedtek el széles körben..

    [ Szerkesztve ]

  • moonman

    titán

    válasz attila9988 #37 üzenetére

    úgy nem nehéz, hogy összevissza hazudozunk és hype-oljuk a saját szarunkat, ami ráadásul ezerszer sebezhetőbb, mint az "integrált szemét", meg leblokkoljuk a weboldalakat, hacsak nem firesuxxal jön a user.

  • eziskamu

    addikt

    válasz attila9988 #63 üzenetére

    Most tesztelték a 7-est több portálon is és dicsérték (bár még marhára nincs kész). Persze lehet hogy Moonman rokonai tesztelték ;] .Mondjuk nem titkolták ott se, hogy egyre több a lenyúlás a Mac OS-től (már megint) , de már mintha a sebesség egy részét is sikerült volna koppintani :) Kár hogy a Windows 7 nem Vista sp3 formájában érkezik, de abban meg mi lenne a biznyisz ?

  • #64791808

    törölt tag

    válasz attila9988 #63 üzenetére

    no igen, a "nem nagyon hiszem" az a te véleményed, ami olyan, mint a segglyuk, ha ismered az anal-ógiát...

    Nem mellékes, hogy egyébként a tényekkel ellentétben áll. Már a pre-beta Win7 is kellemes, és ez még csak javul.

    Egyébként mért van, hogy mostanában minden, kicsit is szebb megjelenésre azt mondják, MAC-koppintás. Honnan szopjátok ezt a fékevesztett, vegytiszta baromságot?

  • #64791808

    törölt tag

    válasz attila9988 #72 üzenetére

    Most nézem, hogy mennyire korrekt ember vagy te, gyakorlatilag a legfrissebb firefoxot hasonlítod a 6-os ie-hez. Így már értem, nálad ez nem racionális gondolkodás, hanem a vallásod eredménye.

    én családon belül azt mondtam hogy internet explorer -t tilos használni
    az én családom meg van olyan értelmes, hogy eldönti ezt maga, mármint egyénenként.

  • dajkopali

    addikt

    válasz attila9988 #77 üzenetére

    "Egyébként az a vicces az egészben, hogy ekkora felhajtást csapnak körülötte. Pedig egyszerű felület módosításról van szó."
    Ez már nem informatika. :)
    Sem a Microsoft, sem az Apple nem a technológiai újítások miatt lett nagy és meghatározó cég, hanem a kereskedelmi - egyébként zseniális, ne tagadjuk - meglátások miatt. :)
    És ezzel nincs is semmi baj, a többi a szakemberek nyavalygása, míg a cégvezetők korszakokat teremtenek :)

    "fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

  • Hydra SR

    addikt

    válasz attila9988 #77 üzenetére

    Azért majd ha egyszer egy tartományban W7-eket kell kordában tartanod és szabályoznod - ami valószínűleg sosem fog bekövetkezni, ha ennyi tudással ilyen magabiztos vagy -, rájössz, hogy egy-két alapvető változtatás is akad a skin váltáson kívül ami lehetővé teszi az eddig lehetetlent windows alatt. Nyilván nem azok fogják ezt megérezni, akik otthon feltolják a lopott-hackelt windowst a gépükre, elindítják a winampot meg az explorert és PH-znak rajta, néha kicsit CS-znek, megnéznek egy filmet meg elindítanak pár torrent letöltést. NEKIK tényleg csak egy skin váltás. De aki egy többszáz useres tartományt vezérel, annak legkisebb gondja is nagyobb lesz a külcsínnél, és bizony üzemeltető rendszergazdákat láttam örülni a beígért újításoknak akik pont leszarják, hogy néz ki a start menü nagyburgonyával. Inkább az érdekli őket, hogy meg tudják-e központilag oldani azokat az előírt és hasznos szabályozásokat, amiktől biztonságos, stabil és használható lesz a rendszer és minél kevesebbet fog csörögni a telefonjuk, és ehhez nem kell 3rd party hacker programokkal ízekre szedniük a windowst és félig-meddig újraírni.

    Egyébként észrevettétek, hogy a topic elvileg egy Google Chrome hírhez tartozik? :)

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

  • #64791808

    törölt tag

    válasz attila9988 #97 üzenetére

    Minő rejtély, hogy a hsz-em többi részére mért nem reagálsz érdemben :)

    Szerk: na csak megjött, elemzem! :)

    [ Szerkesztve ]

  • #64791808

    törölt tag

    válasz attila9988 #100 üzenetére

    Itt most nem erről van szó

    De igen, pontosan erről van szó. Ha te vázolsz egy hasonlóságot, az koppintás, ha én, akkor az más tészta, ugye? Pontosan arról van szó, hogy ki hol húzza meg a határvonalat koppintás és logikus irányvonal között. Miből gondolod, hogy az helyes, ahol te?

    Még egyszer nem írom le - hát ne is, mert baromira unalmas lenne

    Akkor talán válaszolhatnál is az abban megfogalmazott kérdéseimre ahelyett hogy sértegetni próbálsz.

    Mely kérdést nem válaszoltam meg?

    Azt hiszem az intelligens társalgásnak itt van a vége.. Értem, tehát innen bunkó vagy, világos :)

    Amit a microsoft ezidáig elárult róla, az azt hiszem elegendő a véleménnyilvánításra. Ez is világos, a microsoft hazudik, mint a vízfolyás, szar, és fúj, kivéve, ha fel lehet használni a saját információit ellene. Szögezzük le: én próbáltam, te nem. Ez egy meghatározó különbség, mert innen kezdve én mondom, amit tapasztaltam, te meg azt mondod, amit sejtesz.

    Most mintha ez a mondat ellenkezne az előzővel.
    Mért ellenkezne? Nem tudjuk, hogy milyen a végleges, mer ugyi az még nem létezik. De az OS abban a "pre-beta" állapotban, ami legendásan lassú minden Windowsnál (tudom, próbáltam Whistler és Longhorn pre-betakat és milestone-okat"), már most fürge, és hozza a Vista sebességét, sőt. Nem igazán látok ellentmondást, szóljon valaki, ha lát. Azt viszont látom, hogy ennek fényében a sebesség iránti kritikád többszörösen megalapozatlan.

    Az önálló gondolkodást, mint emberi tulajdonságot párosítottad egy bizonyos szintű informatikai tudással
    Nem. Az önálló gondolkodás, ha párosul némi informatikai érdeklődéssel, akkor alkalmas arra, hogy az illető maga eldöntse, mit is akar. Ha nem párosul, akkor az illető nem ül le magától a gép elé, és le sem tojja, mivel netezik, továbbá ordít, hogy valami újat meg kell tanulnia. Vitatkozhatunk ezen még pár hsz-nyit, a tények tények maradnak, leírtad, hogy otthon te vagy a jani, és majd te megmondod, hogy a család mivel netezzen. Ez egy hangyatöknyit más, mint javaslatot tenni, és úgymond lehetőséget nyitni a másik előtt. Úgy vélem, ez utóbbi kulturáltabb.

    A családtagjaid úgy születtek hogy első szavuk is a böngésző piac részarányaival kapcsolatosak voltak?
    Szóljál, ha kijózanodtál ebből az eltévelyedett fantazmagóriádból, és akkor folytathatjuk. Mint azt leírtam, nem, nincs infós a családban. Neked mindent ennyiszer kell elmondani?

    Na és azt honnan tudná hogy miből is lehet választani?
    Mondjuk onnan, hogy nyitott szemmel és füllel él, tájékozódik, önálló. Például. Az ember képes ilyere, gyere, ifjú padavan, ha akarod, megtanítalak!

    A modorodon volna mit javítani.
    Igen, tudom. Mint azt több írásomon láthatod, tudok ember módjára is társalogni, csak ahhoz a másik félnek is embernek kell lennie.

    ám az alapvető illemszabályokat neked már senki nem tanította meg
    Nos, megtanította. Neked is, mert választékosan tudsz marhaságokat írni, tehát eddig egál. Nekem még azt is megtanították, 'ézzeld el ha'er, hogy mi a különbség indulatkifejezés, trágásrág, gúny, stb közt. Azt is elmondták, hogy egy-két embertípusnak így lehet megtalálni a valódi énjét.

    Még valami, ismered a viccet?

    - Hülye rendőr, hülye rendőr!
    - Hülye részeg, hülye részeg!
    - Nnnnno igen, de én holnapra kijózanodom!

    Poénnak nem nagy, de az analógia jó. Mert ha igazad is van, és én ilyen csúúúnya buta fórumozó bácsi vagyok, aki csak csúnyán tud beszélni, ez még változhat, ellentétben a...

    Ettől még ugyanúgy téged minősít.
    Remélem is. Úgy érzem, ezzel együtt tudok élni! :)

    Nnnnyahh, anyázunk még egy keveset, vagy elég lesz? :DD

  • #64791808

    törölt tag

    válasz attila9988 #107 üzenetére

    TV-műsort is te választasz nekik? Vagy te mondod meg, hogy csatornát csak a számbillentyűkkel váltunk, a fel-le gombbal nem? Tényleg nem érzed a különbséget parancs és ajánlás közt?

    A saját software -éről nyilatkozott vagy nem?
    Hogy jön ez ide? Mikor máskor a saját szoftveréről nyilatkozik, akkor is belekötés van.

    Ott írom hogy miért.......
    Én meg írom rá, hogy miért nem. Namost mi lesz?

    Van egy olyan érzésem hogy te pusztán a kötekedés kedvéért írogatsz nekem ilyen szép hosszú mondatokat.
    Na és te vajon miért írod nekem másodszor is, hogy a családomban mindenki informatikus, amikor eleve szó nem volt róla, és mikor először írtad, akkor is megcáfoltam?

    Azt hiszem én nem sértegettelek, témával kapcsolatban írtam, így a fenti mondatod is megalapozatlan
    Ez a véleményed, ami mint tudjuk, olyan, mint a...

    Holnapra meg úgyis kimoderálják ezeket a hozzászólásokat, mert már rég nem a google chrome -ról beszélgetünk....
    Azt gondolom, hogy nagyon szeretnéd, de másik megoldás: talán hagyjuk abba, te felfüggeszted a Windows 7 és az IE fikázást, én pedig nem szólok hozzád többet a topicban. Nos?

    #108: azt gondolom :)

    [ Szerkesztve ]

  • Hydra SR

    addikt

    válasz attila9988 #103 üzenetére

    Nem azért írtam, mert bántottál, hanem mert hülyeségeket írtál. Lehúzol egy még készen sem levő oprendszert azzal, hogy csak a külseje fog változni, holott már most is hivatalos információk vannak róla, hogy mik lesznek benne, amit sokan már várnak, és az nem a külsejére vonatkozik. Hirtelen nem jut eszembe, minek örültek meg sokan a TechNeten, de Gál Tamás bejelentése elismerő morajlást váltott ki a közönségből. Te meg ilyen légből kapott semmi-lufikkal dobálózol, hogy ja persze szebb lett és ennek kéne örülni, de még a külsejét is lopták a mactől. Hadd ne kelljen már idézni, elég nyilvánvaló, hogy miről beszélek. Ha neked nem az, akkor pláne nincs is miről beszélnünk.
    Te itt most vitafolytatási kapacitásban akarsz győzedelmeskedni több ember felett, akiknek a technikai tudásával és tájékozottságával a tied köszönőviszonyban sincs, csak az általános MS-hater demagógiát nyomod. Ezt mi már kinőttük, szakmai fórumon ez dedós magatartás. Az meg, hogy a Microsoft marketingje olyan-amilyen, azt a versenytársai inkább csak irigyelhetik, mert sokszor valóban a konkurenciánál rosszabb és drágább terméket ad el sokkal többet a marketinggel (legutóbbi Hyper-V workshopon meggyőződtem erről ismét, amikor is sikeresen bemutatták, hogy a MS virtualizációs megoldásai egy-két kivételtől eltekintve mindenben elmaradnak valamelyik konkurenciáétól, mondjuk az legalább ingyenes, ill. okosan majd a support kerül pénzbe, szóval a marketing megint nagyot alkotott, ellentétben a programozókkal akik meg nem), de ettől még nem kéne ilyen ótvar nagy hülyeségeket is ráhúzni, hogy a Win7 csak egy új külsejű Vista lesz. Ha már sarazni akarod a MS-t, tájékozódj rendesen, van mit dobálni rájuk alaptalan vádaskodás nélkül is. Ugyanez igaz az IE-re is, amiről szintén nagy marhaságokat állítottál, már a többiek kivesézték. És igen, hadd zavarjon már, hogy egy szakmai fórumon szakmától távol álló érvekkel húzol le valamit. Ez nem személyes kérdés, csak zavar, ha valaki a nemtudásának határozott szajkózásával rontja az oldal színvonalát.

    [ Szerkesztve ]

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

  • Morden24

    nagyúr

    válasz attila9988 #124 üzenetére

    Némi kernel szintű fejlesztésekről is szó volt, de ez nem hinném hogy olyan mértékű változásokat hozna hogy azt a felhasználó is észrevegye.

    VS.

    furcsáltam, hogy ilyen hatalmas felhajtást csapnak az apró változásoknak is mint ahogy az a konferencián is látszik..

    Illetve:

    A mac os skin -el felvértezett vista -ra gondolsz?..

    VS.

    feltűnő hasonlóságokat mutat a software a mac os x -el.

    Látom, már megint kezded. Eleinte tarthatatlan és érvek nélküli, de azért egyértelmű és megcáfolhatatlannak tetsző kijelentésekkel szórod tele a kommentjeidet, majd amikor 20-an rádugranak, akkor elkezded őket finomítani, aztán pár komment múlva már szinte meg sem történt.
    Nem veszed észre, hogy nem az első topik, amiben a torkodnak ugranak azért, mert a tényeket összekevered a te saját, akárhonnan hallott információk alapján kialakult véleményeddel?

    A Vista eredeti Aero-felületének meg sosem értettem, mi köze is volt igazából a MAC szálcsiszolt alumíniumhoz hasonló szirszarjához. Érdekes módon az Apple a saját honlapján fél évvel a Vista megjelenése után még mindig az XP-vel hasonlítgatta a Leo-t.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

  • Morden24

    nagyúr

    válasz attila9988 #134 üzenetére

    Na akkor haljuk a tényeket...

    A tény az, hogy nálam pl. fel van rakva dual boot-ba a Win7. Én (és itt még pár ember, a kommentek szerint) tudok valami lepkefingnyi véleményt alkotni, hogy milyen is, de nem véletlenül nem dobálózik még ezzel senki: egy nyamvadt pre-beta, nem kevés buggal, még változó fícsör-listával, a fele cucc nincsen benne aktiválva, és ahogyan áll a helyzet, az első publik béta még kicsit arrébb van.
    Írhatnék neked már most okosakat, miszerint a memóriafelhasználás, a fileműveletek gyorsasága, az IE8b2 sebessége és stabilitása milyen is, de tök felesleges, mert nem relevánsak az információk.
    További tény az, hogy te viszont vagy annyira bátor és jövőbelátó, hogy mindezek (és látható tájékozódás, lásd fícsör-lista) nélkül nyomod a szokásos újvindóz-lemezt (erről már beszéltünk régebben, goto Vista topik; azóta sem változtál ilyen téren). Na most erre mit lehet mondani? Ott is előadtad az IE-vel kapcsolatos okosságokat, aztán jónéhány ember letorkolására végül csak elfogadtad, hogy nem úgy működik, ahogy gondolod. De hát lelked rajta.

    Ezt most miért nekem írod?

    Te kedzted el a párhuzamot. Én meg reagáltam rá. A W7 felületét is móka az OSX-hez hasonlítani azért, mert az új tálca emlékeztet(het) az OSX dock-ra.

    P.S.: A "VS." dolog nem furcsa. Illusztráltam, hogy hogyan is emlékszel vissza a kommentekre. Ahogyan haladsz előre, finomítod, szépíted a dolgokat. Azt inkább hagyjuk, hogy Cerebellumot leoltod személyeskedés miatt, de azért te lazán beírod, hogy moonman ilyen-olyan MS emberke ésatöbbi. Ésszel, ember!

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

  • Morden24

    nagyúr

    válasz attila9988 #136 üzenetére

    Én nem látom a nagy lopást, de megjegyzem, ha egy ilyen implementáció növeli az én felhasználói élményemet, akkor lesz*arom, kitõl "lopták".

    Az IE meg nem 'legjobb böngészõ' (ez mindenkinek szubjektív), csak éppen nem igazak a húdedivatos ezdeszar indokok.

    Sectumsempra - For Enemies

  • Hydra SR

    addikt

    válasz attila9988 #124 üzenetére

    Fogalmazzunk úgy, hogy hozzád ez a része jut el a marketingnek, mert számodra csak egy skin váltás, minek terheljék az agyad olyan szakmai változtatásokkal, amikhez úgy sem értesz és szükséged sincs rá. Neked azt fogják mutogadni, hogy nézd milyen szép lett. Majd a TechNeten meg a webcastokban meg a tankönyvekben meg egyéb szakmai fórumokon, újságokban, hírlevelekben elmondják a többit azoknak, akik a belsejére kíváncsiak és értik is, mi van ott és abból mi kell nekik és miért. Még ha meg is érted a belső működését meg az új funkciókat, akkor se győz meg, amíg nem dolgozol vele üzemeltetői szinten. Érted, mit jelent, hogy group policy-ből lehet vezérelni azt, amit eddig nem, csak azt nem érzed át, hogy ez mennyivel jobb, mint eddig.
    És én is azt érzem, hogy állítasz valamit, majd mikor nyilvánvalóan megdönthetetlenül megcáfolnak, finomítasz rajta és visszatámadsz, hogy nem is azt mondtad. De, pont azt mondtad, szó szerint.

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

  • Morden24

    nagyúr

    válasz attila9988 #140 üzenetére

    Persze hogy kényelmes megoldás lesz, ami valószínűleg számomra is hasznos lesz. Ettől a tény még tény marad.

    Ezzel két gond van. Egyrészt, ha már állandóan fújjuk ezt a lopkodós lufit, akkor a másik irányt miért hagyjuk figyelmen kívül? Ez kicsit kettős mérce.
    Másrészt, ha azt mondom, hogy a Mercedes S-class vezette be először a 3 pontos biztonsági övet, az ülésfűtést, az ülések magasságának állítását, a beépített navigációt, a hangvezérlést, a tolatóradart és a satöbbit, akkor sem mondhatom, hogy a többi tőle "lopott". Egyszerűen arról van szó, hogy vannak piaci igények, amiknek meg kell felelni. Nem kell hozzá nagy ész, hogy lássa valaki, hogy az OSX-nek jóval szűkebb a piaca, mint egy Windows-nak, és nagyobb léptékben a változások, az innováció mindig lassabban jön.

    Na mondj egy ilyen hű de divatosat

    Ó, nem kell messzire mennem:
    határozott ellenérzéseket váltott ki belőlük hogy egyes ismerősöknél internet explorer -t kell használniuk, és elkezdtek rá olyan színonima szavakat használni mint "vacak"; "ócskaság"..
    Kíváncsi vagyok, mivel eteted a családodat ilyen téren. Erre mindig a butaparaszt számtekboltos eladó jut eszembe, aki azt mondja, hogy szarazatimertaződazsokkaljobb. Személyes érzéseket próbál eladni objektív vélemény-nyilvánításnak álcázva, amiért jobb helyeken leköpik az embert, csak hát a tudatlanság mindkét irányban nagy úr.
    De ha gondolod, te magad előáshatod a Vista-topikban tett látogatásod alkalmával született kommentjeidet, amikor firtattad a védett mód szarságát, és voltak ott cifrább dolgok is, főleg biztonsági szempontból, de egyekutya, ezt ejtsük, mert azt mondod, hogy ilyen téren már megvezetted magad.

    Amúgy nem egy kommentedből árad a szokásos windows-bashing, szóval plíííz ne kérj tőlem olyat, hogy linkeljek erre példákat, mert elég csak visszaolvasni ebben a topikban. Ha annyira fejtágíani akarsz W7-ből, rakd fel, utána nyugodtan lehet magyarázni, meg vélemény-nyilvánítani. Félreértés ne essék, véleményed enélkül is lehet, csak a relevanciája leginkább vitatható, de ha nem akarok diplomatikusan fogalmazni, akkor azt is mondhatnám, hogy szart sem ér.

    Sectumsempra - For Enemies

  • Morden24

    nagyúr

    válasz attila9988 #146 üzenetére

    Tehát most nagyon mellényúltál ezzel az idézettel, mert nem is arról szól amit ki akartál fejezni vele.

    Nem kell diplomázott kriptográfusnak lennem ahhoz, hogy az idézet végén szereplő szmájliból te ezzel elégedett vagy. Amúgy feltehetem a kérdést, hogy mit csináltál a család esetén? Felraktad nekik egymás mellé az IE, Safari, Chrome, Opera, Fx ikonokat, és vártad, melyik kerül ki győztesen? Vagy csak odavágtad, és megszokták? Mert ugye objektívan akkor lehetne ilyesmivel érvelni, ha ez történt volna. Nem, nem mondom azt, hogy ezt kell csinálni, igen nevetséges lenne. Csak éppen ennek fényében lenne objektív a dolog. Egyébként én is mondhatom, hogy az anyám a Vistás IE-s notija után amikor egyszer az Ubuntus-Firefoxos notimat használta, konkrétan megkért rá, hogy ezt a szart soha többé ne kelljen látnia? Kifejez ez bármit? Nem. Érvelni vele kb. nonszensz. Ez vonatkozik rád is.

    Miről is? (ráadásul honnan tudod hogy nem te vagy a butaparaszt vevő aki istennek képzeli magát?)

    Egyszerű. Én (mint vevő), azt használom, ami nekem a legjobban megfelel, és leszarom, hogy egyébként mások szerint mi a jobb.

    Ezt bővebben kérlek...

    Tudod nagyon jól, hol írtad ezeket. Goto Vista topik. Valahol a 13-14.000 számú kommentek körül. Nem véletlenül írtam, hogy "előáshatod", mert hogy én nem fogom, az biztos. Te tudod, miről beszélek, én tudom, miről beszélek, ennyi szerintem mindkettőnknek elég.

    Ez most olyan "mondtam valamit de mégsem".

    Bizony. Erről szólt a kommentjeid nagytöbbsége. Jössz ezzel a béna dumával, hogy neked egy tájékozató alapján mi jön le a W7-ről, veszed a fáradtságot a véleményformálásra, de azt még nem láttam, hogy tudnál róla bármit is, ami nem volt két videóba belesűrítve. Ja, ahhoz érdeklődés kéne, meg utánaolvasás? Én sem mindig szoktam, nem kell aggódni. Ellenben általában arról nem is pofázok, vagy ha mégis, és elkenik a számat, akkor beismerem, hogy én voltam a f_sz.

    Sosem állítottam az ellenkezőjét, de te úgy látszik túl ellenséges vagy (????) ahhoz hogy megpróbáld olvasni is azt amire válaszolsz.

    Amikor a Vista-topikban kifejtettem neked a Vista-nemszeretős dumákra, hogy jópofa, a kövi Windows-nál ugyanez a lemez lesz (a la mint eddig mindig), akkor nagyban állítottad, hogy ez nem így működik. De jó látni, hogy te magad válsz az én állításomnak az elsőszámú igazolójává.
    Nem tartom ellenségesnek magamat, csak nem szeretem, ha valaki a saját véleményét tényszerű infónak állítja be, és amikor páran azt mondják, hogy ácsi, akkor továbbra is köti az ebet a karóhoz.

    P.S.: Mellesleg ne haragudj, hogy ezt mondom (nem személyeskedés, de tényleg), de nagyjából ezért rühellek már ilyen topikokba járni és olvasni a kommenteket, mert kb. mindig az a vége, hogy valami óvodás faszság kikerül, aztán ezen megy a f@szrázás. Unalmas, idegesítő és totálisan értelmetlen. Amit én nehezményezek, az a te hozzáállásod. Még mindig nem írtál semmit arra, hogy miért nem próbáltad ki a W7-et... érted, én is mondhatom, hogy a Fedora egy nagy szar, meg csak azt látom belőle, hogy most más színű a kezdőháttér, de hát őszintén, ha ezt csinálnám, nem én lennék (joggal) a f_sz?

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

  • Morden24

    nagyúr

    válasz attila9988 #150 üzenetére

    Hát és azt te honnan tudod hogy miből is kell választani? Csak nem másoktól tanultad akik már tudták előtted?

    Általában magam tájékozódom, és próbálok minél kevesebb dologban függeni mások véleményétől. Nem mondom, sok esetben lehetetlen, de ezek pl. nem olyan dolgok.

    Nem, nem tudom hogy hol, és egyenlőre azt sem hogy miket..

    IE-s és Vistás dolgokat a Vista topikban, erre kérdeztél rá, ne játszd meg magad. Amúgy nem, nem fogom kikeresni, mert nem fogok 30 percig régi kommenteket olvasni ezért. Ha nem tudod, hogy miről van szó, akkor úgyis felesleges, mert ezek szerint a saját (régebbi) véleményed már magad számára is irreleváns.

    Akkor ne is tedd, hganem idézz. Hiszen csak légbőlkapott múltidézés amit itt műveltél most, mindenfajta bizonyíték nélkül.

    Na most elég lesz, öreg. Kicsit el vagy tévedve. Én itt nem népszerűségi versenyt tartok, nem mások előtt akarom bebizonyítani, hogy hülye vagy, mert kb. teszek erre. Ha te a saját múltbéli kommentjeidet nem ismered vagy nem emlékszel, akkor az a te sarad. Szóval hagyjuk ezt a bizonyítós szar dumát, nem kell nekem semmit senki előtt bizonyítanom.

    Eddig sem azt írtam hogy rossz lesz, de már megint erre próbáltál utalni a teljes hozzászólásodban. Miért?

    Hümmhümm. Érdekes módon eddig folyamatosan a kommentjeim azon részeire válaszoltál hatalmas elánnal, amikre nem kellett semmi tényt írni. Szartál a W7es dolgokra (nem csak az én kommentemben), tettél arra, amit a kettős mércéről írtam, még mindig nem fejtetted ki a lopás tényét, satöbbi, satöbbi. És még te mondod, hogy a levegőbe beszélek... hm. Maradjunk annyiban, hogy a te általad itt gyakorolt "véleményütközetés" még kocsmában is relatíve érdektelen lenne, de arról tényleg nincsen kedvem kommentek hadát írogatni, hogy a hiányos tudásod miatti leszúrást offenzív f_szkodással honorálod. Szórakoztatni nem foglak, na :U

    Sectumsempra - For Enemies

  • #64791808

    törölt tag

    válasz attila9988 #153 üzenetére

    Az a gyönyörű tudod, hogy konkrétan három kolléga van rajtam kívül, aki teljesen egyértelműen, több oldalról bizonyítja, hogy ökörségeket beszélsz.

    De te csak mondod tovább, mindegy, hogy prót vagy kontrát mondanak rá, megy tovább a töménytelen baromság! Hogy az mért van, hogy a hülyék mindig biztosak a hülyeségeikben, azt nem tudom. Már nem rád értem, csak úgy eszembe jutott. Iiiiiigen mamaaa! Iiiiiiigen mama!

    Teh, valahogy úgy nem érzem rejtélynek, hogy miért papagáj az avatarod... :K

    Figyejjé' jóbarát, ez nem személyeskedés volt, távol áll tőlem az ilyen, csak gondoltam megosztom a fórumtársakkal az észrevételt...

Új hozzászólás Aktív témák