Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz Morden24 #143 üzenetére

    Ó, nem kell messzire mennem:
    határozott ellenérzéseket váltott ki belőlük hogy egyes ismerősöknél internet explorer -t kell használniuk, és elkezdtek rá olyan színonima szavakat használni mint "vacak"; "ócskaság"..
    Kíváncsi vagyok, mivel eteted a családodat ilyen téren.

    Olvasd már el kérlek azt a mondatot amit beidézel légyszíves. Nem én, hanem ŐK tapasztalták meg hogy az Opera többet nyújt nekik mint az IE. Én a kezdetekkor beállítottam nekik, aztán maguk használhatták úgy, ahogy tetszik, majd mikor az IE -t kényszerültek használni másoknál, hiányolták a kényelmi funkciókat. "Ez nem "divatos hülyeség" hanem tény. Nem divatból mondja az ember hogy az IE nem tudja azt amit a versenytársak igen. Úgyhogy nem kell "etenem a családomat" semmivel, csupán a kezdő lökést adtam meg nekik.
    Tehát most nagyon mellényúltál ezzel az idézettel, mert nem is arról szól amit ki akartál fejezni vele. Nem azért mondják ők hogy vacak az IE mert én azt mondtam, hanem mert nem tetszik nekik. Ettől te még használhatod, és szeretheted azt a böngészőt, senki nem tiltja meg neked igaz? Akkor miért kell ennyire védened?

    Erre mindig a butaparaszt számtekboltos eladó jut eszembe

    Miről is? (ráadásul honnan tudod hogy nem te vagy a butaparaszt vevő aki istennek képzeli magát?)

    De ha gondolod, te magad előáshatod a Vista-topikban tett látogatásod alkalmával született kommentjeidet, amikor firtattad a védett mód szarságát, és voltak ott cifrább dolgok is, főleg biztonsági szempontból, de egyekutya, ezt ejtsük, mert azt mondod, hogy ilyen téren már megvezetted magad.

    Ezt bővebben kérlek...

    Amúgy nem egy kommentedből árad a szokásos windows-bashing, szóval plíííz ne kérj tőlem olyat, hogy linkeljek erre példákat,

    Ez most olyan "mondtam valamit de mégsem". Nem tudsz mit linkelni? Nincs semmilyen "windows-bashing". Én is használok windows -t, és jó okom is van rá, mert bizonyos feladatokra igenis jó. Sosem állítottam az ellenkezőjét, de te úgy látszik túl ellenséges vagy (????) ahhoz hogy megpróbáld olvasni is azt amire válaszolsz.

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák