Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz Morden24 #149 üzenetére

    Nem, nem mondom azt, hogy ezt kell csinálni, igen nevetséges lenne

    Így van.. Én adtam nekik valamit, amiben bízom, és amit ők éppen ezért elfogadtak. Majd később annyira megszerették, hogy nem akarnak mást használni. Nem megszokták, megszerették.

    Kifejez ez bármit?

    Azt hiszem ebben a dologban úgysem tudunk dűlőre jutni, ezt a részt hanyagoljuk. Anyukád az IE -t szereti, mi pedig elvagyunk az Opera -val és kész.

    Egyszerű. Én (mint vevő), azt használom, ami nekem a legjobban megfelel, és leszarom, hogy egyébként mások szerint mi a jobb.

    Hát és azt te honnan tudod hogy miből is kell választani? Csak nem másoktól tanultad akik már tudták előtted? Iskolába miért jár az ember? Talán mert nem születünk szakmai tudással a kobakunkban?

    Tudod nagyon jól, hol írtad ezeket.

    Nem, nem tudom hogy hol, és egyenlőre azt sem hogy miket.. Az "ezeket" számomra nem elég pontos meghatározás.

    Nem véletlenül írtam, hogy "előáshatod", mert hogy én nem fogom, az biztos.

    ÓÓÓÓ hát ha nem tudsz felmutatni semmit, akkor ne is próbálj meg érvelni vele. A "tudod hol ezt meg azt mondtad" meglehetősen gyenge megoldás.

    Amikor a Vista-topikban kifejtettem neked a Vista-nemszeretős dumákra, hogy jópofa, a kövi Windows-nál ugyanez a lemez lesz (a la mint eddig mindig), akkor nagyban állítottad, hogy ez nem így működik. De jó látni, hogy te magad válsz az én állításomnak az elsőszámú igazolójává.

    Még mindíg itt trartasz? Nem állítottam hogy nem lesz jó a windows 7. Egyáltalán nem erről beszéltem, mégis fojamatosan hajtogatod a magadét a témával kapcsolatban. Idézz ha válaszolni akarsz valamire

    Nem tartom ellenségesnek magamat, csak nem szeretem, ha valaki a saját véleményét tényszerű infónak állítja be, és amikor páran azt mondják, hogy ácsi, akkor továbbra is köti az ebet a karóhoz.

    Akkor ne is tedd, hganem idézz. Hiszen csak légbőlkapott múltidézés amit itt műveltél most, mindenfajta bizonyíték nélkül. Még azt sem mondtad meg pontosan mely személyes állításaimat véled "tényként" kezeltnek.

    nem írtál semmit arra, hogy miért nem próbáltad ki a W7-et...

    Folyamatban van a dolog.
    Eddig sem azt írtam hogy rossz lesz, de már megint erre próbáltál utalni a teljes hozzászólásodban. Miért?

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák