Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz attila9988 #146 üzenetére

    Tehát most nagyon mellényúltál ezzel az idézettel, mert nem is arról szól amit ki akartál fejezni vele.

    Nem kell diplomázott kriptográfusnak lennem ahhoz, hogy az idézet végén szereplő szmájliból te ezzel elégedett vagy. Amúgy feltehetem a kérdést, hogy mit csináltál a család esetén? Felraktad nekik egymás mellé az IE, Safari, Chrome, Opera, Fx ikonokat, és vártad, melyik kerül ki győztesen? Vagy csak odavágtad, és megszokták? Mert ugye objektívan akkor lehetne ilyesmivel érvelni, ha ez történt volna. Nem, nem mondom azt, hogy ezt kell csinálni, igen nevetséges lenne. Csak éppen ennek fényében lenne objektív a dolog. Egyébként én is mondhatom, hogy az anyám a Vistás IE-s notija után amikor egyszer az Ubuntus-Firefoxos notimat használta, konkrétan megkért rá, hogy ezt a szart soha többé ne kelljen látnia? Kifejez ez bármit? Nem. Érvelni vele kb. nonszensz. Ez vonatkozik rád is.

    Miről is? (ráadásul honnan tudod hogy nem te vagy a butaparaszt vevő aki istennek képzeli magát?)

    Egyszerű. Én (mint vevő), azt használom, ami nekem a legjobban megfelel, és leszarom, hogy egyébként mások szerint mi a jobb.

    Ezt bővebben kérlek...

    Tudod nagyon jól, hol írtad ezeket. Goto Vista topik. Valahol a 13-14.000 számú kommentek körül. Nem véletlenül írtam, hogy "előáshatod", mert hogy én nem fogom, az biztos. Te tudod, miről beszélek, én tudom, miről beszélek, ennyi szerintem mindkettőnknek elég.

    Ez most olyan "mondtam valamit de mégsem".

    Bizony. Erről szólt a kommentjeid nagytöbbsége. Jössz ezzel a béna dumával, hogy neked egy tájékozató alapján mi jön le a W7-ről, veszed a fáradtságot a véleményformálásra, de azt még nem láttam, hogy tudnál róla bármit is, ami nem volt két videóba belesűrítve. Ja, ahhoz érdeklődés kéne, meg utánaolvasás? Én sem mindig szoktam, nem kell aggódni. Ellenben általában arról nem is pofázok, vagy ha mégis, és elkenik a számat, akkor beismerem, hogy én voltam a f_sz.

    Sosem állítottam az ellenkezőjét, de te úgy látszik túl ellenséges vagy (????) ahhoz hogy megpróbáld olvasni is azt amire válaszolsz.

    Amikor a Vista-topikban kifejtettem neked a Vista-nemszeretős dumákra, hogy jópofa, a kövi Windows-nál ugyanez a lemez lesz (a la mint eddig mindig), akkor nagyban állítottad, hogy ez nem így működik. De jó látni, hogy te magad válsz az én állításomnak az elsőszámú igazolójává.
    Nem tartom ellenségesnek magamat, csak nem szeretem, ha valaki a saját véleményét tényszerű infónak állítja be, és amikor páran azt mondják, hogy ácsi, akkor továbbra is köti az ebet a karóhoz.

    P.S.: Mellesleg ne haragudj, hogy ezt mondom (nem személyeskedés, de tényleg), de nagyjából ezért rühellek már ilyen topikokba járni és olvasni a kommenteket, mert kb. mindig az a vége, hogy valami óvodás faszság kikerül, aztán ezen megy a f@szrázás. Unalmas, idegesítő és totálisan értelmetlen. Amit én nehezményezek, az a te hozzáállásod. Még mindig nem írtál semmit arra, hogy miért nem próbáltad ki a W7-et... érted, én is mondhatom, hogy a Fedora egy nagy szar, meg csak azt látom belőle, hogy most más színű a kezdőháttér, de hát őszintén, ha ezt csinálnám, nem én lennék (joggal) a f_sz?

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák