Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #64791808

    törölt tag

    válasz attila9988 #63 üzenetére

    no igen, a "nem nagyon hiszem" az a te véleményed, ami olyan, mint a segglyuk, ha ismered az anal-ógiát...

    Nem mellékes, hogy egyébként a tényekkel ellentétben áll. Már a pre-beta Win7 is kellemes, és ez még csak javul.

    Egyébként mért van, hogy mostanában minden, kicsit is szebb megjelenésre azt mondják, MAC-koppintás. Honnan szopjátok ezt a fékevesztett, vegytiszta baromságot?

  • #64791808

    törölt tag

    válasz attila9988 #72 üzenetére

    Most nézem, hogy mennyire korrekt ember vagy te, gyakorlatilag a legfrissebb firefoxot hasonlítod a 6-os ie-hez. Így már értem, nálad ez nem racionális gondolkodás, hanem a vallásod eredménye.

    én családon belül azt mondtam hogy internet explorer -t tilos használni
    az én családom meg van olyan értelmes, hogy eldönti ezt maga, mármint egyénenként.

  • #64791808

    törölt tag

    válasz Cathfaern #76 üzenetére

    Jab*zmeg hogy ezt eddig nem tudtam! Így már világos minden.

    #77: nem kezdek el személyeskedni, mert ahogy látom 3-4 moderátor áll dárdát szegezve itt a totyikban :) Igaz, hogy nincs rá szükségem, a "kérlekszépen" úgy un bloc a helyére is teszi a hozzászólásodat. (kb /dev/null)

    Na komolyra: láttál már Windows 3.1-et? Ablakok vanna benne. Jééé, a mocsok [mindenkimás] koppintott, mert most mindenhol ablakok vannak! Láttam OS X-et, sokat. Máshogy néz ki, máshogy működik, más a logikája, mint a vistának, a win7-nek. Más. Hasonlít? Naná cseszed, hát a Bentley meg koppintott a Trabantról, négy kereke van! Szar is, nekem nem is kéne...

    Szóval a hsz-edben manifesztálódott elvakult, vallásos, logikai elemeket totálisan nélkülöző, óvodás, mutogatós, félrészeg bölcsészes, frankót megmondós érveléshez képest a tankönyvekben szereplő rossz példák kutya fülék!

    Aztán lehet, hogy tévedek, szemmel láthatóan megalapozott, tapasztalatokra épülő, pártatlan, objektív verdiktet fogalmazol meg például a Windows 7-tel kapcsolatban. Amiről megjegyzem senki nem tudja, hogy a végleges verzió irányvonala pontosan merre is fog mutatni. Ez is alátámasztja az elvakultságodat, mert egy pre-beta rendszert hasonlítasz egy végeleges, kiforrot változathoz.

    De nem, mert ez egy vadi új képesség, amihez már windows 7 kell, és egy Gb ram minimum

    Itt derül ki, hogy olvasni sem tudsz. Egyértelműen írják, és mindenki tapasztalja, aki kipróbálja, hogy az új rendszer még pre-betaként is érezhetően spórolósabban bánik az erőforrásokkal.

    Elárulok egy titkot

    Én is. Senki nem informatikus a családban. Mivel ezt sehol nem is írtam, te pedig tényként használtad fel az érvelésedben, ezért ismét a funkcionális analfabetizmus diagnózisát gyanítom esetedben. Ugyanakkor nálunk mindenki rendelkezik az önálló gondolat- és véleményalkotás képességével. El tudja dönteni, hogy neki mi kényelmes, mit akar használni. Mi több, mindenki rendelkezik az "egymás döntéseinek tiszteletbentartása" elnevezésű intelligenciafaktorral. Namármost nálatok a családtagok vagy nem rendelkeznek az említett két dologgal, vagy te vagy a keményfarkú apuci, aki majd jól megmutatja otthon anyjuknak! Válasszál...

    Akik a Chrome bétasága miatt sírnak, olvassák el, amit most dajkopali írt. Általában nem csípem a kollégát, de most k*rvára igaza van.

    ronsol #82: nem tudom, nálam IE7 alatt és FF3 alatt is mindegyik megy.

    Nnnna röviden ennyi.

  • #64791808

    törölt tag

    válasz attila9988 #97 üzenetére

    Minő rejtély, hogy a hsz-em többi részére mért nem reagálsz érdemben :)

    Szerk: na csak megjött, elemzem! :)

    [ Szerkesztve ]

  • #64791808

    törölt tag

    válasz attila9988 #100 üzenetére

    Itt most nem erről van szó

    De igen, pontosan erről van szó. Ha te vázolsz egy hasonlóságot, az koppintás, ha én, akkor az más tészta, ugye? Pontosan arról van szó, hogy ki hol húzza meg a határvonalat koppintás és logikus irányvonal között. Miből gondolod, hogy az helyes, ahol te?

    Még egyszer nem írom le - hát ne is, mert baromira unalmas lenne

    Akkor talán válaszolhatnál is az abban megfogalmazott kérdéseimre ahelyett hogy sértegetni próbálsz.

    Mely kérdést nem válaszoltam meg?

    Azt hiszem az intelligens társalgásnak itt van a vége.. Értem, tehát innen bunkó vagy, világos :)

    Amit a microsoft ezidáig elárult róla, az azt hiszem elegendő a véleménnyilvánításra. Ez is világos, a microsoft hazudik, mint a vízfolyás, szar, és fúj, kivéve, ha fel lehet használni a saját információit ellene. Szögezzük le: én próbáltam, te nem. Ez egy meghatározó különbség, mert innen kezdve én mondom, amit tapasztaltam, te meg azt mondod, amit sejtesz.

    Most mintha ez a mondat ellenkezne az előzővel.
    Mért ellenkezne? Nem tudjuk, hogy milyen a végleges, mer ugyi az még nem létezik. De az OS abban a "pre-beta" állapotban, ami legendásan lassú minden Windowsnál (tudom, próbáltam Whistler és Longhorn pre-betakat és milestone-okat"), már most fürge, és hozza a Vista sebességét, sőt. Nem igazán látok ellentmondást, szóljon valaki, ha lát. Azt viszont látom, hogy ennek fényében a sebesség iránti kritikád többszörösen megalapozatlan.

    Az önálló gondolkodást, mint emberi tulajdonságot párosítottad egy bizonyos szintű informatikai tudással
    Nem. Az önálló gondolkodás, ha párosul némi informatikai érdeklődéssel, akkor alkalmas arra, hogy az illető maga eldöntse, mit is akar. Ha nem párosul, akkor az illető nem ül le magától a gép elé, és le sem tojja, mivel netezik, továbbá ordít, hogy valami újat meg kell tanulnia. Vitatkozhatunk ezen még pár hsz-nyit, a tények tények maradnak, leírtad, hogy otthon te vagy a jani, és majd te megmondod, hogy a család mivel netezzen. Ez egy hangyatöknyit más, mint javaslatot tenni, és úgymond lehetőséget nyitni a másik előtt. Úgy vélem, ez utóbbi kulturáltabb.

    A családtagjaid úgy születtek hogy első szavuk is a böngésző piac részarányaival kapcsolatosak voltak?
    Szóljál, ha kijózanodtál ebből az eltévelyedett fantazmagóriádból, és akkor folytathatjuk. Mint azt leírtam, nem, nincs infós a családban. Neked mindent ennyiszer kell elmondani?

    Na és azt honnan tudná hogy miből is lehet választani?
    Mondjuk onnan, hogy nyitott szemmel és füllel él, tájékozódik, önálló. Például. Az ember képes ilyere, gyere, ifjú padavan, ha akarod, megtanítalak!

    A modorodon volna mit javítani.
    Igen, tudom. Mint azt több írásomon láthatod, tudok ember módjára is társalogni, csak ahhoz a másik félnek is embernek kell lennie.

    ám az alapvető illemszabályokat neked már senki nem tanította meg
    Nos, megtanította. Neked is, mert választékosan tudsz marhaságokat írni, tehát eddig egál. Nekem még azt is megtanították, 'ézzeld el ha'er, hogy mi a különbség indulatkifejezés, trágásrág, gúny, stb közt. Azt is elmondták, hogy egy-két embertípusnak így lehet megtalálni a valódi énjét.

    Még valami, ismered a viccet?

    - Hülye rendőr, hülye rendőr!
    - Hülye részeg, hülye részeg!
    - Nnnnno igen, de én holnapra kijózanodom!

    Poénnak nem nagy, de az analógia jó. Mert ha igazad is van, és én ilyen csúúúnya buta fórumozó bácsi vagyok, aki csak csúnyán tud beszélni, ez még változhat, ellentétben a...

    Ettől még ugyanúgy téged minősít.
    Remélem is. Úgy érzem, ezzel együtt tudok élni! :)

    Nnnnyahh, anyázunk még egy keveset, vagy elég lesz? :DD

  • #64791808

    törölt tag

    válasz ronson #105 üzenetére

    Konkrétan hogy érted, hogy nem megy? Egyáltalán nem jön be? Hibás? Rosszul renderel, szétcsúszik?

  • #64791808

    törölt tag

    válasz attila9988 #107 üzenetére

    TV-műsort is te választasz nekik? Vagy te mondod meg, hogy csatornát csak a számbillentyűkkel váltunk, a fel-le gombbal nem? Tényleg nem érzed a különbséget parancs és ajánlás közt?

    A saját software -éről nyilatkozott vagy nem?
    Hogy jön ez ide? Mikor máskor a saját szoftveréről nyilatkozik, akkor is belekötés van.

    Ott írom hogy miért.......
    Én meg írom rá, hogy miért nem. Namost mi lesz?

    Van egy olyan érzésem hogy te pusztán a kötekedés kedvéért írogatsz nekem ilyen szép hosszú mondatokat.
    Na és te vajon miért írod nekem másodszor is, hogy a családomban mindenki informatikus, amikor eleve szó nem volt róla, és mikor először írtad, akkor is megcáfoltam?

    Azt hiszem én nem sértegettelek, témával kapcsolatban írtam, így a fenti mondatod is megalapozatlan
    Ez a véleményed, ami mint tudjuk, olyan, mint a...

    Holnapra meg úgyis kimoderálják ezeket a hozzászólásokat, mert már rég nem a google chrome -ról beszélgetünk....
    Azt gondolom, hogy nagyon szeretnéd, de másik megoldás: talán hagyjuk abba, te felfüggeszted a Windows 7 és az IE fikázást, én pedig nem szólok hozzád többet a topicban. Nos?

    #108: azt gondolom :)

    [ Szerkesztve ]

  • #64791808

    törölt tag

    válasz cousin333 #111 üzenetére

    Aszondják, az durva.

    Mellesleg a képfeltöltés nagy húzás, nemtom mivan, de mostanában rengeteg a fejlesztés.

  • #64791808

    törölt tag

    válasz attila9988 #153 üzenetére

    Az a gyönyörű tudod, hogy konkrétan három kolléga van rajtam kívül, aki teljesen egyértelműen, több oldalról bizonyítja, hogy ökörségeket beszélsz.

    De te csak mondod tovább, mindegy, hogy prót vagy kontrát mondanak rá, megy tovább a töménytelen baromság! Hogy az mért van, hogy a hülyék mindig biztosak a hülyeségeikben, azt nem tudom. Már nem rád értem, csak úgy eszembe jutott. Iiiiiigen mamaaa! Iiiiiiigen mama!

    Teh, valahogy úgy nem érzem rejtélynek, hogy miért papagáj az avatarod... :K

    Figyejjé' jóbarát, ez nem személyeskedés volt, távol áll tőlem az ilyen, csak gondoltam megosztom a fórumtársakkal az észrevételt...

Új hozzászólás Aktív témák